کد خبر : 68883

با انتشار گزارش‌های مختلف درباره بررسی وضعیت مدافع فرانسوی مدنظر تیم استقلال موجی از نگرانی بین طرفداران این تیم به راه افتاد.

به گزارش خبرورزشی ، بررسی کارنامه کوین یامگا مدافع ۲۵ ساله فرانسوی تیم استقلال مشخص می‌کند این بازیکن با شرایطی از تیم وایله دانمارک به تهران آمده که این تیم لیگ برتری دانمارکی در حال حاضر در قعر جدول کشورش با ۲۹ گل خورده در ۱۱ بازی شرایط بدی به لحاظ دفاعی دارد.

انتشار این گزارش‌ها درباره بازیکن مدنظر کادر فنی تیم استقلال موجی از نگرانی را بین طرفداران این تیم ایجاد کرده و آنها در فضای مجازی از کادر فنی تیمشان خواهش می‌کنند درباره جذب بازیکن مورد نظرشان دقت زیادی داشته باشند.

به یاد داریم در نیم فصل لیگ برتر نوزدهم فرهاد مجیدی با جذب بازیکن بلغارستانی به نام نیکولای بودوروف هرگز نتوانست از این بازیکن آنچنان که انتظار می‌رفت در ترکیب تیمش بهره ببرد و در نهایت بدهی چندصدهزار دلاری روی دست باشگاه باقی ماند.

گروهی با یادآوری جذب همین بازیکن بلغارستانی (بودوروف) خطاب به فرهاد مجیدی هشدار می‌دهند که "مبادا با جذب این خارجی مانند دیگر خارجی‌های قبلی که به شکل هندوانه سربسته جذب تیم‌مان شدند فقط بدهی خارجی روی دستان بماند و هیچ کمکی در فصل پیش رو به ما نکنند".

ناگفته نماند؛ از بامداد پنج‌شنبه که یامگا به تهران آمده هنوز خبری درباره دیدار او با مدیران باشگاه منتشر نشده است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها