کد خبر : 68832

مدافع مورد علاقه اسکوچیچ با این که در تیم خودش چندان به میدان نمی‌رود در دیدار تیم ملی ایران مقابل کره جنوبی، روز خوبی را پشت سر نگذاشت.

به گزارش خبرورزشی ، صادق محرمی با وجود اینکه در تیم باشگاهی اش همیشه فیکس نیست ولی با این حال آنقدر اسکوچیچ به سبک بازی او علاقه دارد که با وجود نا آماده بودن بازهم به تیم ملی دعوت می‌شود. محرمی در بازی‌های اخیر تیم ملی اکثرا به صورت فیکس بازی کرد تا مشخص شود انتخاب اول اسکوچیچ برای پست مدافع راست خواهد بود. خیلی‌ها فکر می‌کردند با توجه به توانایی بالای صادق بعد از حضوری کوتاه مدت در لیگ کرواسی، بلافاصله راهی لیگی بزرگتر خواهد شد ولی محرمی نتوانست با همان سرعتی که شروع کرد به پیشرفتش ادامه دهد.

دراگان اسکوچیچ به قدری به صادق محرمی اعتقاد دارد که تحت هر شرایطی این بازیکن را به تیم ملی دعوت می‌کند و حتی در روزهایی که این بازیکن در دیناموزاگرب وضعیت خوبی ندارد، باز هم گزینه اول بازی در سمت راست خط دفاعی تیم ملی است. صادق برخلاف بازی با امارات که نمایش خوبی داشت؛ در دیدار با کره اصلا خوب نبود و نتوانست عملکرد مناسبی داشته باشد.

او روی تنها گل کره‌ای‌ها نتوانست سون هیونگ مین را به خوبی مهار کند تا این بازیکن با عبور از مدافع راست تیم ملی بتواند طلسم گل نزدن‌هایش به ایران را بشکند و تیم ملی برای اولین بار از حریفانش عقب بیفتد. انتقادها از این لژیونر پرسپولیسی طوری بود که یکی از سوال‌های خبرنگاران از مهدی مهدوی‌کیا در پایان بازی با کره جنوبی، نمایش ضعیف محرمی بود منتهی مهدوی‌کیا، که بهتر از هر کسی می‌تواند درباره خصوصیات یک مدافع راست خوب صحبت کند ترجیح داد در این مقطع فشار را روی مدافع دیناموزاگرب بیشتر نکند و تنها به گفتن این جمله بسنده کرد که اشتباه، جزیی از فوتبال است و تا اشتباهی رخ ندهد گلی رد و بدل نمی‌شود.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها