کد خبر : 68815

استقلال قرار است امروز از اولین خرید خارجی اش رونمایی کند.

به گزارش فرارو، از این بازیکن به اسم کوین یاماگا نام برده شده بود و این مورد تنها اطلاعاتی است که درباره این بازیکن منتشر شده است. در واقع تنها عنوان شده که یاماگا مدافع راست و هیچ توضیح دیگری مبنی بر اینکه پیش از این در چه تیم و لیگی بازی می‌کرده منتشر نشده است.

نکته عجیب اینکه در جست و جو‌های مختلف صورت گرفته هم هیچ نام و نشانی از این بازیکن با نام «یاماگا» در گوگل با هیچ نوع کلید واژه‌ای یافت نشد. همین موضوع خبر خرید استقلال را کمی مشکوک جلوه می‌داد؛ مشکوک از این نظر که یا اسم او اشتباهی اعلام شده و یا اینکه آن قدر کم نام و نشان است که هیچ ردی از او در جست و جو‌ها باقی نمانده است؛ هرچند بعدا مشخص شد بازیکن خارجی و مدنظر استقلال «آرتور کوین یامگا تیئنچئو» مدافع فرانسوی – کامرونی باشگاه وایله دانمارک است.

به گزارش فرارو، این مدافع ۲۵ ساله در شرایطی گزینه استقلال برای جانشینی احمد موسوی شده که حال و روز چندان خوشی در باشگاه وایله، تیم قعرنشین لیگ دانمارک که سعید عزت اللهی را هم در ترکیب دارد، ندارد و بیشتر نیمکت نشین است. طبق اطلاعاتی که از شرایط او به دست آمده در ۱۱ بازی اخیر وایله کمتر از نیمی از بازی‌ها را از ابتدا در ترکیب قرار گرفته است. نهایتا او در این فصل تا به اینجا ۷ بار برای این تیم دانمارکی به میدان رفته که موفق شده یک پاس گل هم بدهد.

به هر روی اگر چنین خبری صحت داشته باشد باید تا عصر امروز منتظر ماند و دید استقلال بالاخره از اولین بازیکن خارجی اش رونمایی می‌کند یا خیر.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها