کد خبر : 68653

یکی از مسائلی که سبب شده جذب روزبه چشمی با تأخیر مواجه شود، پیشنهاد مالی نه چندان بالای باشگاه استقلال به مدیربرنامه این بازیکن است. طبق شنیده‌ها از باشگاه استقلال در مذاکراتی که انجام شده، مدیران استقلال به چشمی پیشنهاد داده‌اند در ازای دریافت 4 میلیارد تومان دستمزد و 2 میلیارد تومان آپشن به استقلال بازگردد.

به گزارش ایران ورزشی، این رقم با دستمزدی که این بازیکن از باشگاه سابقش ام‌ الصلال گرفته بود فاصله قابل توجهی دارد اما باشگاه استقلال در شرایط فعلی قادر نیست مبلغ قابل توجهی به این بازیکن پرداخت کند. استقلال همین حالا نتوانسته بخشی از حقوق بازیکنان جدید را پرداخت کند و مدیریت جدید به دنبال جذب منابع مالی جدید است تا شاید استقلال را از این گرفتاری نجات دهد. با توجه به شرایط کنونی پیشنهاد مالی باشگاه استقلال به گزینه‌های جدید چندان بالا نخواهد بود و چشمی هم از این قاعده مستثنی نیست و باشگاه‌نشین‌ها نمی‌توانند دستمزد متفاوتی به این بازیکن پرداخت کنند.

 در روزهای آتی این مذاکرات ادامه خواهد داشت تا اگر چشمی بپذیرد که با این دستمزد به استقلال بازگردد، در باشگاه حاضر شده و قراردادش را بار دیگر با استقلال منعقد کند. البته گفته می‌شود مدیربرنامه چشمی خواستار بند جدایی هم شده است که این موضوع ممکن است مورد موافقت مدیران باشگاه استقلال قرار بگیرد و چشمی در نهایت با استقلال قرارداد منعقد کند. به هر حال جذب هافبک دفاعی برای استقلال مأموریت مهمی است و چنانچه مدیران استقلال بتوانند این بازیکن با تجربه را به استقلال بازگردانند، در خط میانی شرایط بهتر خواهد شد. 

بعد از جدایی مسعود ریگی تا حد زیادی وضعیت استقلال در پست هافبک دفاعی به هم ریخته و روشن نیست که زبیر نیک نفس تا چه اندازه توانایی داشته باشد که بتواند از عهده مسئولیت‌ها در این پست برآید اما چنانچه چشمی هم به دایره بازیکنان خط میانی ملحق شود، وضعیت فنی استقلال در این منطقه بهتر خواهد شد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها