کد خبر : 68338

سکوت این روزهای فرهاد مجیدی؛ حتی پس از انتخاب مدیرعامل پرنفوذ باشگاه استقلال نشانه چیست؟ آیا این سکوت حاکی از رضایت سرمربی جوان استقلال است؟

به گزارش خبرورزشی، فرهاد مجیدی یک بار دیگر سکوت کرده است؛ او این بار به مناسبت مدیرعاملی سردار آجرلو این سکوت را ادامه داده و فعلا تمایلی به حرف زدن ندارد.

مجیدی پیش از این هم چنین سیاستی را در استقلال دنبال کرده بود؛ او چندین مدیر از زمان سرمربیگری اش در استقلال دیده و با همه آنها نیز تن به همکاری داده است؛ از مدیران نیمچه آشنا با فوتبال و کاملا غیرفوتبالی بگیرید تا مصطفی آجرلو که وقتی برای نخستین بار با فرهاد ملاقات کرد، زبان به تعریف و تمجید از این مربی گشود.

مجیدی اما چه گفت؟ هیچ!

او ترجیح داد فعلا شرایط را بسنجد، محاسباتش را دنبال کند، روزها و شب‌های بحرانی سپری شوند تا به همه زیر و بم ماجرا پی ببرد؛ اما در نهایت این فرهاد مجیدی است که با مدیریت آجرلو راهی مسابقات خواهد شد و او از الان باید بداند در استقلال هیچ نتیجه ای به جز برد قابل قبول نیست و هیچ مقام و عنوانی منهای قهرمانی در لیگ نیز برای هواداران استقلال قابلیت سوت و کف ندارد.

سکوت مجیدی اگر نشانه رضایت از فعل و انفعالات اخیر استقلال است که هیچ؛ اما اگر هر مورد یا نکته فرعی دیگری وجود داشته باشد، او از همین حالا باید درباره اش حرف بزند که فردا هیچ عذر و بهانه ای از فرهاد مجیدی قابل قبول نیست.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها