کد خبر : 68291

بازیکن اسبق استقلال گفت: حالا که عملکرد مدیرعامل جدید را در این چند روز می‌بینم افسوس می‌خورم که ای کاش آجرلو دو ماه زودتر به استقلال می‌آمد.

به گزارش خبرورزشی  ،پیرو تغییرات گسترده مدیریتی در راس باشگاه استقلال با یکی از بازیکنان اسبق این مجموعه در ارتباط با حضور سردار آجرلو در سمت مدیرعاملی باشگاه صحبت کردیم. پرویز برومند ، درباره شرایط استقلال پس از حضور کادر مدیریتی جدید حرف زد.

تغییرات مدیریتی را چطور ارزیابی می‌کنید؟

به نظر من آقای آجرلو ورزشی‌تر است و قبلا در باشگاههای فوتبالی به عنوان مدیرعامل کارکرده. سابقه این کار را دارد و از طرفی خودش هم انسان خوبی است.

چطور؛ با او کار کرده‌اید؟

بله. در تیم نیروهای مسلح که بودم ایشان سرپرست تیم ما بود. انسانی فوق العاده خوب و آرام است که مطمئنم می‌تواند حواشی تیم استقلال را جمع و جور کند. اما...

...اما چه؟

اما با این همه مشکلاتی که استقلال دارد و در این سال‌ها برایش به وجود آورده‌اند قطعاً کارش سخت است. انشالله که همه با هم دست به دست هم بدهیم و او را حمایت کنیم تا بتواند به اوضاع باشگاه استقلال سر و سامان بدهد.

نظرتان درباره قرارداد ۳ ساله‌ای که او بلافاصله پس از حضور در باشگاه با فرهاد مجیدی بست چیست؟

نمی‌دانم در این باره چه بگویم اما به هر حال برای پیشرفت در هر کاری ابتدا ثبات لازم است. چه در مدیریت و چه در سرمربیگری. این تیم را هم خود مجیدی با میل خودش بسته و قطعاً وقتی قرارداد سه ساله داشته باشد می‌تواند با آرامش خاطر بیشتری کار کند. امیدوارم اتفاقات خوبی بیفتد تا هواداران خوشحال شوند.

به نظر شما استقلال در کدام پست‌ها هنوز به بازیکن نیاز دارد؟

استقلال در هیچ پستی به بازیکن نیاز نداشت اما با از دست دادن بازیکنانی که رفتند، حالا در هر پستی بازیکن می‌خواهد. می‌توانستیم استقلالی قوی تری از فصل پیش داشته باشیم اگر قبلی‌ها را نگه می‌داشتند.

بازیکنانی که تمدید نکرده جدا شدند در زمان مددی رفتند. حرفی در این باره دارید؟

ای کاش آجرلو دو ماه زودتر می‌آمد و قطعا الان شرایط خیلی بهتر بود.

به این استقلال امیدی دارید؟

همیشه یاد گرفتیم که فقط امید داشته باشیم و کار دیگری نمی‌توانیم انجام بدهیم. امیدوارم بچه‌های تیم در این فصل خودی نشان بدهند و در لیگ بدرخشند. پارسال گفتم که استقلال از نظر نفری چیزی کم ندارد و اگر بچه‌های تیم ۵۰% خودشان باشند تیم قهرمان می‌شود.

قبول دارید برخی مسائل مادی از سوی تعدادی از بازیکنان موجب شد تا تیم لطمه ببیند؟

متاسفانه استقلال ابهت گذشته اش را از دست داده است. کسانی به این تیم آمده اند که پول را بر تعصب و پیراهن استقلال مقدم می‌دانند. ولی هرکسی قدر این پیراهن را بداند قطعاً آینده بهتری خواهد داشت.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها