کد خبر : 68169

دوباره ماجرای سرپرست تیم استقلال وارد حاشیه شد

دوباره ماجرای سرپرست تیم استقلال وارد حاشیه شد

خبرهای زیادی مبنی بر جدایی بهرام امیری، سرپرست تیم استقلال به گوش می‌رسد که باشگاه استقلال آن را تأیید نمی‌کند.

به گزارش ایران ورزشی، باشگاه استقلال در همین راستا طی بیانیه‌ای اعلام کرد: «این روزها شایعات کذبی پیرامون جدایی بهرام امیری، سرپرست استقلال منتشر شد که باشگاه استقلال ضمن تکذیب این خبر، اعلام می‌کند ایشان با قدرت به کار خود به عنوان سرپرست تیم فوتبال استقلال ادامه می‌دهند و همچنان در کنار تیم فوتبال استقلال حضور دارند و باشگاه استقلال از توانایی و تجربه ایشان استفاده می‌کند.»

این نشان می‌دهد که باشگاه استقلال از امیری حمایت می‌کند اما این در حالی است که فرهاد مجیدی چندان تمایلی به ماندن امیری ندارد و خواهان حضور شخص دیگری (شاید برادرش) است! 

صدور حکم سرپرستی در استقلال به ماجرای پیچیده و عجیبی در این ایام تبدیل شده که در نوع خود جای تعجب دارد.  در سالی که استراماچونی، سرمربی استقلال بود، این تیم پنج سرپرست عوض کرد که در نوع خود یک رکورد محسوب می‌شد. استقلال در این سال از افرادی مثل سعید رمضانی، پرویز مظلومی، جواد زرینچه، ستار همدانی و... استفاده کرد و گزینه‌های مختلفی را روی نیمکت خود در این پست دیده است!  البته در باشگاهی که تقریباً تمام ماجراها و پست‌هایش عجیب هستند و معلوم نیست که در رأس این تیم چه تصمیمی گرفته می‌شود باید منتظر اتفاقاتی از این دست هم باشیم. با وجود اینکه در حال حاضر کنار گذاشتن بهرام امیری از سرپرستی تکذیب شده است اما می‌توان پیش‌بینی کرد که باشگاه استقلال پست دیگری را برای او در نظر گرفته و حتی اگر بماند شاید در استقلال جایگاهی غیر از سرپرستی داشته باشد.

باید پذیرفت که بعد از بازی با الهلال عربستان اخبار مختلفی در مورد استقلال به گوش می‌خورد. این اخبار شوکه‌کننده هوادار این تیم را نگران کرده است. وقتی سرمربی استقلال با حکم کمیته اخلاق محروم می‌شود نباید انتظار داشت که هوادار دلواپس این تیم نباشد و حالا هم شایعاتی در زمینه سرپرست تیم به گوش می‌رسد که هنوز چیزی در مورد به حقیقت پیوستن این شایعات مشخص نیست و باید منتظر هر حادثه‌ای بود.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها