کد خبر : 68044

سرمربی و هافبک سابق پرسپولیس در دبی دیداری صمیمانه با هم داشتند که احمد نوراللهی در این دیدار درباره جدایی از پرسپولیس مطالبی را مطرح کرد.

به گزارش خبرورزشی ، فوتبال دنیا تابستان پرهیاهویی را سپری کرد و نقل و انتقالات عجیبی را به خود دید. به گفته خیلی‌ها انتقال مسی از بارسلونا به پاری‌سن‌ژرمن و رونالدو از یوونتوس به منچستریونایتد، عجیب‌ترین نقل و انتقال ۲۰ سال اخیر بود.

در فوتبال خودمان هم چند نقل و انتقال عجیب را دیدیم. احمد نوراللهی بهترین بازیکن لیگ بیستم و ستاره پرسپولیس بعد از چند سال حضور در این تیم راهی لیگ امارات و باشگاه الاهلی شد.

احمد در طول سال‌هایی که در پرسپولیس حضور داشت همواره عملکرد خوبی از خودش به نمایش گذاشت و در اکثر بازی‌ها مهره تاثیرگذار پرسپولیس بود. نوراللهی جام‌های زیادی با پرسپولیس گرفت و ۲ بار هم به فینال آسیا رسید. احمد نور درحالی که قرار بود قراردادش را با پرسپولیس تمدید کند؛ ناگهان سر از لیگ امارات درآورد و با عقد قراردادی به شباب الاهلی پیوست.

احمد در دوران حضور برانکو به شکوفایی رسید و یکی از مهره‌های بدون جانشین تیم برانکو در پرسپولیس بود. او یکی از ستاره‌های چند سال اخیر فوتبال به حساب می‌آید و از یکی دو سال گذشته به مرد ثابت خط میانی تیم ملی هم تبدیل شده است. نوراللهی در تمام موفقیت‌های برانکو با پرسپولیس حضور داشت و اولین بار هم در دوران حضور برانکو توانست بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را به بازو ببندد.

اظهارنظر جدید نوراللهی درباره جدایی از پرسپولیس/ برانکو: دوباره به تیم محبوبت برمی‌گردی

چند روز قبل برانکو از تعطیلی به وجود آمده برای تیم ملی عمان استفاده کرد و راهی دبی شد تا در این شهر استراحت کند. در این سفر برانکو شاگرد سابقش را ملاقات کرد و چند ساعتی با احمد نوراللهی گپ زد.

این دو در این ملاقات دو نفره در خصوص موضوعات مختلفی حرف زدند. در ابتدا احمد نور در خصوص شرایط تیم ملی عمان و شانس صعود این تیم به جام جهانی با برانکو حرف زد و برای مربی سابقش در راه رسیدن به جام جهانی آرزوی موفقیت کرد. در ادامه برانکو هم همین آرزو را برای احمد و البته تیم ملی ایران کرد.

بعد از صحبت در خصوص بازی های ملی صحبت این دو به سمت پرسپولیس و به ویژه موضوع جدایی نوراللهی از پرسپولیس رفت.

احمد نور در این خصوص به برانکو گفت: «سخت‌ترین تصمیم زندگی ام را گرفتم. جدایی از تیمی که دوستش دارم خیلی مشکل بود ولی بعضی اوقات اتفاقاتی رخ می‌دهد که از دست آدم خارج است. مطمئنم یک روز دوباره به پرسپولیس برمی‌گردم.»

برانکو هم وقتی صحبت‌های نوراللهی را شنید خطاب به شاگرد سابقش گفت: «من کاملاً می‌توانم تو را درک کنم. بعضی وقت‌ها یک فوتبالیست نیاز به چالش جدید و تغییر دارد. می‌دانم تو برای پیشرفت و تامین آینده‌ات به اینجا آمدی. تو همه تلاشت را برای موفقیت پرسپولیس انجام دادی و بارها هواداران این تیم را خوشحال کردی. شک ندارم آن ها هم تو را خیلی دوست دارند و دوباره در آینده‌ای نزدیک پیراهن تیم محبوبت را برتن خواهی کرد.»

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها