کد خبر : 67973

در شرایطی که بازگشت اسماعیلی و مظاهری محتمل به نظر می‌رسد گفته می‌شود مدیریت جدید استقلال در راستای خرید دو بازیکن خارجی اقدام‌هایی انجام خواهد داد.

به گزارش ایران ورزشی، بسیاری از پیشکسوتان استقلال در مصاحبه‌های خود اعلام کرده‌اند خریدهای مجیدی در این فصل هرگز خوب نبوده که این اظهارات به گوش وزیر ورزش و دیگر تصمیم‌گیران در وزارت ورزش و جوانان رسیده است و تردیدی نیست مدیران آتی استقلال نیز برای بهبود اوضاع فنی استقلال این پروژه را دنبال و اقدام به جذب بازیکنان جدید خواهند کرد. 

حال اینکه بازیکنان جدید از چه کشوری باشند روشن نیست، اما پیش از سفر استقلال به دبی گفته شد فرهاد مجیدی از طریق گابریل پین با یک بازیکن ایتالیایی که سابقه بازی در الهلال عربستان را هم دارد مرتبط شده است اما باشگاه استقلال سرانجام اعلام کرد پولی برای خرید بازیکن جدید در بساط ندارد. با این حال بعد از رسیدن حق انتقال قایدی به دست استقلالی‌ها به نظر می‌رسد مسأله جذب بازیکن جدید نیز حل‌شدنی است و باشگاه استقلال با هر مدیر و تصمیم‌گیرنده‌ای بتواند از کنار سودی که از انتقال قایدی نصیب استقلال شد، اقدام به جذب بازیکنان جدید خارجی کند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها