کد خبر : 67972

تکلیف فردی که قرار است با عنوان مدیرعامل یا سرپرست موقت استقلال را اداره کند به‌‌احتمال زیاد بعد از نشستی که پیشکسوتان استقلال با وزیر ورزش و جوانان برگزار خواهند کرد، روشن خواهد شد. بعد از انتخاب فرد جدید به‌احتمال زیاد پرونده بازگشت رشید مظاهری و فرشید اسماعیلی نیز با استقلال باز می‌شود.

به گزارش ایران ورزشی، قرارداد فرشید اسماعیلی در زمان مدیریت مددی در باشگاه استقلال تمدید نشد و رشید مظاهری نیز به‌علت اختلا‌ف‌هایی که با مدیران باشگاه استقلال داشت، به‌رغم آنکه یک فصل دیگر با استقلال قرارداد داشت، قراردادش با استقلال را فسخ کرد. این دو بازیکن اما به‌رغم آنکه جایی در لیست فصل بعد استقلال ندارند اما به تیم جدیدی ملحق نشده‌اند و احتمال اینکه با تغییرات مدیریتی در باشگاه استقلال به این تیم بازگردند بسیار زیاد است.

احتمال بازگشت فرشید اسماعیلی اما بیش از رشید مظاهری است و فرهاد مجیدی نیز بارها در مصاحبه اخیرش اعلام کرد که علاقه دارد این بازیکن همچنان در استقلال به بازی ادامه دهد. البته مددی مدعی بود مجیدی در صحبت‌های خصوصی که با او داشته اعلام کرده اسماعیلی تیم را به‌هم می‌ریزد و بهتر است در این تیم نباشد اما مجیدی هیچگاه به‌طور رسمی این موضوع را اعلام نکرده بود و شاید یکی از دلایلی که سبب شد مددی در مصاحبه تلویزیونی خود اعلام کند مجیدی ثبات شخصیتی ندارد همین مسأله باشد.

به هر حال با رفتن مددی محتمل است که فرشید اسماعیلی نیز به‌زودی با استقلال قرارداد تمدید کند و به این باشگاه بازگردد. از اطرافیان مجیدی نیز شنیده می‌شود که یکی از شروط مجیدی برای ادامه کار با استقلال بازگشت فرشید اسماعیلی است که اگر این ماجرا در نهایت با بازگشت اسماعیلی تمام شود، بدون شک این بازیکن برنده تمام اتفاقاتی خواهد بود که در روزهای اخیر رخ خواهد داد.

البته رشید مظاهری هم از این قاعده مستثنی نیست و او نیز ممکن است دوباره در صف بازیکنان استقلال دیده شود. هرچند مجیدی درباره مظاهری هیچگاه به‌طور شفاف اظهارنظری نداشته و حتی در میان اختلاف‌هایی که میان این دروازه‌بان با مددی داشت بارها در مصاحبه‌هایش اعلام کرد رشید در اختیار باشگاه است تا به‌نوعی نشان دهد در مواجهه با این بازیکن جانب مدیران باشگاه استقلال را می‌گیرد.

با این وجود بحث بازگشت مظاهری ممکن است از سوی مدیران آتی استقلال دنبال شود و چندان هم ارتباطی با سرمربی استقلال نداشته باشد. برای مجیدی هم بازگشت مظاهری در هر حالتی خبرخوبی است و او از داشتن دو دروازه‌بان آماده بهره‌مند خواهد بود و در لیگ بیستم از وجود دو دروازه‌بان بهره خواهد جست.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها