کد خبر : 67964

در شرایطی که از مصطفی آجورلو به عنوان جدی‌ترین گزینه مدیرعاملی استقلال اسم برده می‌شود برخی نزدیکان به وزارت ورزش از امیررضا واعظی آشتیانی به عنوان کاندیدای مورد نظر حمید سجادی یاد می‌کنند.

به گزارش خبرورزشی ، استعفای احمد مددی از مدیرعاملی باشگاه استقلال از شامگاه روز شنبه ۲۷ شهریور موجب شد گمانه زنی‌های زیادی درباره جایگزین مدیرعامل استقلال صورت بگیرد.

 جدی‌ترین گزینه مطرح که از حدود دو هفته پیش نامش بر سر زبان‌ها افتاد سردار مصطفی آجورلو مدیرعامل اسبق باشگاه پاس تهران، استیل آذین و تراکتور است. گرچه آجرلو این موضوع را تایید و تکذیب نکرده اما از روز گذشته احمد سعادتمند مدیرعامل پیشین استقلال نیز مطرح شده است هر چند که بعید به نظر می رسد.

اما گزینه جدیدی که مطرح شده امیررضا واعظ آشتیانی است. مدیرعامل باشگاه استقلال در فصل هشتم لیگ برتر که در پایان توانست عنوان قهرمانی لیگ برتر با استقلال را برای دومین بار در تاریخ این باشگاه کسب کند.

هرچند واعظی آشتیانی این خبر ا تایید نمی کند و می گوید علاقه ای برای بازگشت به استقلال ندارد اما با این حال نام این مدیر هم برای مدیرعاملی استقلال مطرح شده بود ...

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها