کد خبر : 67933

حواشی اردوی تیم فوتبال استقلال در دوبی به حراست وزارت ورزش کشیده شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، اردوی تیم فوتبال استقلال به سرمربیگری فرهاد مجیدی در حالی طی چند روز گذشته از سر گرفته شد که این اردو با حواشی‌های زیادی همراه بوده است.

گزارشات سنگین و پر از تخلف در حالی به حراست وزارت ورزش و جوانان ارائه شده که بدون شک این حواشی‌ها به حراست کل فرستاده شده است و تبعاتی برای کادر فنی استقلال همراه خواهد داشت.

اولین حاشیه این اردو مربوط به مبتلا شدن علیرضا رضایی و نوشادی مربی بدنساز آبی پوشان به کرونا است، که فرهاد مجیدی با آزاد گذاشتن اعضای تیم خود در دوبی باعث شد اعضا با حضور در پاساژ به تفریح بپردازند و در نهایت مبتلا به بیماری کرونا شوند.

پس از آزاد گذاشتن اعضای تیم توسط فرهاد مجیدی و ابتلای آن‌ها به بیماری، نوبت به تخلفات خارج از عرف برخی از افراد کادر فنی می‌رسد که در هتل اقدامات غیرقانونی انجام داده اند و باعث شدند کارکنان هتل دوبی دست به شکایت بزنند.

دوربین‌های مدار بسته در هتل آبی پوشان تمامی اقدامات ناسالم برخی از اعضای کادر فنی را ضبط و در اختیار حراست باشگاه قرار و در نهایت این گزارش‌ها به دست وزارت ورزش و جوانان رسیده است.

از تمام حواشی‌ها که بگذریم نوبت به سرمربی تیم فوتبال استقلال می‌رسد که گویا ساعت‌ها در محل اردوی آبی پوشان حضور نداشته و تنها در ساعت تمرین بازیکنان در محل اردو حاضر شده است.

به هر ترتیب تمامی گزارش‌ها به وزارت ورزش و جوانان تحویل داده شده و سرپرست و عضو هیئت مدیره باشگاه گزارشات خود ارائه داده اند که بدون شک با تمامی اتفاقات رخ داده در محل هتل آبی‌ها کار برای ادامه همکاری با فرهاد مجیدی سخت می‌شود.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها