کد خبر : 67902

با توجه به اظهارات اخیر احمد مددی احتمال اینکه وریا غفوری با استقلال قطع همکاری کند، به نقطه اوج رسیده است.

به گزارش ایران ورزشی، غفوری بعد از بازی با الهلال عربستان با انتشار یک استوری در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام بار دیگر نسبت به سیاست‌های مدیران باشگاه استقلال انتقاد و اعلام کرد که باشگاهش با توجه به شرایط موجود دورنمای مطلوبی پیش رویش نخواهد بود.

 این استوری به مذاق مدیریت باشگاه استقلال خوش نیامده تا برای چندمین بار پی در پی این بازیکن به کمیته انضباطی باشگاه استقلال احضار شود.

 پیش از این نیز وریا غفوری بارها به کمیته انضباطی استقلال دعوت شده بود اما به نظر می‌رسد این بار احمد مددی، مدیرعامل باشگاه استقلال جدی‌تر از هر زمان دیگری است و قصد دارد در مقابل این بازیکن بایستد.

 اینکه حق با وریا غفوری است یا باشگاه استقلال قطعاً قابل تحلیل و ارزیابی نیست چون هر یک از طرف‌ها استدلال خود را درباره مشکلات به وجود آمده بیان می‌کنند اما به نظر می‌رسد با توجه به شکاف عمیقی که میان مدیریت باشگاه استقلال و وریا غفوری ایجاد شده و از سویی احتمال دارد مجیدی از استقلال برکنار شود یا استعفاء دهد، هیچ بعید نیست که در روزهای آتی همکاری وریا غفوری با باشگاه استقلال نیز به پایان راه خود برسد و دو طرف از ادامه کار با یکدیگر منصرف شوند. 

البته کاپیتان استقلال همچنان با این تیم قرارداد دارد و یک فصل از قرارداد او با باشگاهش باقی مانده است اما فضای همکاری میان دو طرف هرگز امیدوارکننده نیست و اظهارات اخیر مدیرعامل باشگاه استقلال نیز نشان از ادامه اختلاف‌ها میان باشگاه و آقای کاپیتان دارد.

اگر وریا در نشست کمیته انضباطی باشگاه استقلال حاضر شود احتمال دارد که کدورت‌ها از بین برود اما شنیده می‌شود این بازیکن به شدت از احضارهای پی در پی به کمیته انضباطی باشگاه استقلال ناراحت است و ممکن است به نشست انضباطی باشگاه نرود.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها