کد خبر : 67898

احمد مددی در برنامه «ورزشگاه» در شبکه پنجم سیما مدعی شد به ریگی پیشنهاد افزایش قراردادش را داده اما او قبول نکرده است.

به گزارش خبرورزشی، مدیرعامل باشگاه استقلال در این رابطه گفت: مسعود ریگی را یکی از پسران با اخلاق می‌دانم، او بازیکن مودبی بود. قرارداد نازلی با استقلال داشت و دو بار با مدیربرنامه‌هایش جلسه برگزار کردیم. با ریگی تماس گرفتم و گفتم به تهران بیاید، اما گفت شیراز هستم و با مدیربرنامه‌هایم صحبت کنید. ما ۷۰۰ درصد قرارداد ریگی را افزایش دادیم که بر اساس مدل جدید قراردادهای‌مان بود. این مدل بر اساس مدل‌ لیگ‌های دنیا است. با هماهنگی و مجوز از مدیران وزارت ورزش و سازمان بازرسی مدلی را به بازیکنان پیشنهاد دادیم، یعنی عددی را برای پایه گذاشتیم و مابقی براساس عملکرد و دیگر آپشن‌های قهرمانی.

وی اضافه کرد: انصافا مبلغ پیشنهادی ۲۰ میلیارد را از زبان ریگی نشنیدم، اما عددی که به او ارائه کردیم چشم او را پر نکرد. این پیشنهاد اصلا باعث نشد به تهران بیاید و وارد مذاکره شود. هر کاری کردیم نتوانستیم ریگی را به تهران بکشانیم و دیدیم با سپاهان قرارداد بست.

یکی از نزدیکان باشگاه استقلال در این زمینه به خبر ورزشی گفت: رقم قرارداد فصل گذشته مسعود ریگی بسیار پایین تر از سایر بازیکنان و یک میلیارد تومان بوده است! احمد مددی مدیرعامل استقلال به این بازیکن پیشنهاد داد برای لیگ بیست و یکم قراردادی به ارزش ۵ میلیارد تومان به علاوه ۲ میلیارد تومان هم آپشن ببندد اما نظر هافبک دفاعی این تیم چیز دیگری بود.

وی اضافه کرد: ریگی که پیشنهاد نقد سپاهان را در جیب داشته است درخواست کرد قرارداد فصل آینده او ۷ میلیارد تومان باشد و آپشن هم نمی خواهد چرا که معمولا این آپشن‌ها پرداخت نمی‌شود اما باشگاه استقلال همان ۵ میلیارد تومان به علاوه ۲ میلیارد تومان آپشن را دوباره پیشنهاد داده است تا این قرارداد تمدید نشود!

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها