کد خبر : 67869

سیروس دین‌محمدی هافبک ملی پوش و سابق استقلال از اتفاقی که در فرودگاه و هنگام بازگشت کاروان آبی‌ها از امارات برای پرویز مظلومی افتاد بسیار شاکی و ناراحت شده است.

به گزارش خبرورزشی ، سیروس دین محمدی یکی از ستاره‌های تیم استقلال در دهه ۷۰ این اتفاق را برنامه ریزی شده می‌داند و ... بهتر است خودتان تازه ترین صحبت‌های او را با خبرورزشی بخوانید؛

ابتدا از بازی استقلال و الهلال عربستان برای ما بگویید؟

نه! اگر اجازه بدهید می‌خواهیم از بازگشت تیم استقلال و اتفاقی که در فرودگاه افتاد بگویم. فحاشی به پرویز مظلومی‌پیشکسوت استقلال کار زشت و آزاردهنده ای بود که به نظرم با برنامه ریزی قبلی انجام شد و همه ما را ناراحت کرد.

برنامه ریزی قبلی؟!

بله، شک نکنید! بلافاصله هم ویدئوی این فحاشی در فضای مجازی و اینستاگرام توسط آقایان منتشر شد. چرا؟ آقایی که فحش می‌دهی یا اجیر شده ای برای فحاشی بدان که همین نماد ۴ که استقلالی‌ها پُز آن را می‌دهند را مدیون پرویز مظلومی‌هستی و تاوان این کار را باید خودت و اربابانت بدهید!

اربابان؟!

همه استقلالی‌ها و پیشکسوتان خوب می‌دانند در این یکی دو سال اخیر چه خبر است؟ هیچ کس جرأت نمی‌کند علیه آقایان حرفی بزند و هر مصاحبه ای شما انجام دهید عده ای زامبی به صفحه شخصی شما می‌ریزند و فحاشی می‌کنند! مگر داریم؟ مگر می‌شود شما فنی هم صحبت کنید و فحش بخورید. کسی که صالح مصطفوی را نمی‌شناسد و توی کوچه و خیابان به ما متلک می‌اندازند. همین امروز رفته بودم میوه بخرم و به خاطر باخت به الهلال عربستان به من سیروس دین محمدی تیکه انداختند! آخر این چه بازی بود که مقابل ضعیف ترین الهلال تاریخ انجام دادیم؟

شما معتقدید این الهلال نسبت به آن الهلال عربستان که استقلال با گل‌های شما و فرهاد مجیدی شکست داد ضعیف‌تر بود؟

شک نکنید! ما الهلالی را بردیم که یوسف الثنایان بهترین هافبک عربستان و یکی از بهترین‌های آسیا را داشت. دوخی را داشت که بهترین دفاع راست تاریخ عربستان بود یا یک مدافع غول پیکر آفریقایی که الان حضور ذهن ندارم اسمش را بگویم؛ تیمی‌بسیار پرقدرت بود. این تیم بی حالی که من دیدم هیچ شباهتی به آن تیم عربستان نداشت.

اما بافتیمبی گومیس و موسی مارگا را داشت؟

گومیس که آخرهای فوتبالش است و روی اشتباه مدافعان ما گل زد. موسی مارگا هم دونده بود اما این تیم الهلال خط دفاع فوق العاده ضعیفی داشت. باید واقعیت‌ها را گفت. وقتی استقلال تاجیکستان ۴ گل به الهلال زده یعنی خودتان وضعیت این الهلال را با الهلال عربستان ما بازی کردیم مقایسه کنید.

به هر حال تیم الهلال عربستان تیم گرانقیمتی است؟

زمان ما هم تیم گرانقیمتی بود. این موضوع تازه ای نیست و تیم‌های عربی بازیکنان خارجی گرانقمیتی از سال‌ها پیش خریده و می‌خرند. مگر برگه قرارداد بازیکن توی زمین بازی می‌کند. دلار در کشورمان گران شده و ممکن است رقم قرارداد دلاری یک بازیکن خارجی حریفان خیلی زیاد جلوه داده شود اما همین حرف‌ها پدر یک تیم را در می‌آورد. وقتی شما قبل از شروع بازی مدام از مشکلات و قیمت بازیکنان یا قدرت الهلال حرف می‌زنید به نوعی تیم خودتان را تضعیف می‌کنید.

با همه این شرایط شما فکر می‌کنید باید از فرهاد مجیدی حمایت کرد یا نه؟

ما که هر حرفی بزنیم باز فحش می‌خوریم! من می‌نویسم و امضاء می‌زنم استقلال تا ۱۰ سال دیگر هم اگر سرمربی‌اش فرهاد مجیدی باشد جام نخواهد گرفت.

چرا؟

چون فرهاد مجیدی مثل جواد نکونام، امیر قلعه نویی، محمود فکری و ... از لیگ‌های پایین‌تر مربیگری را شروع نکرده و به یک باره سرمربی تیم بزرگ استقلال شده است. من همین الان برای شما می‌نویسم اگر یکی مثل جواد نکونام سرمربی استقلال شود موفق خواهد شد اما با این وضعیت من آینده روشنی برای تیمی‌که سال‌ها تعصبش را کشیدم، نمی‌بینم.

بسیارخوب، در پایان حرف ناگفته‌ای ندارید؟

متأسفانه هیچ کس جرأت نمی‌کند مصاحبه کند و حرف حق را بزند. هر کسی واقعیت‌ها را بگوید لشگر مجازی شروع به فحاشی می‌کنند ولی همین امروز می‌گویم سیروس دین محمدی باکی از این افراد ندارد. من به خاطر استقلال که برای آن عرق ریختم، تعصبش را کشیدم و هر چه امروز هستم را مدیون این تیم می‌دانم حرف درست را می‌زنم و ترسی هم از فحاشان مجازی ندارم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها