کد خبر : 67861

شیخ دیاباته مهاجم سابق استقلال در لیگ‌های نوزدهم و بیستم با مسئولان الغرافه به توافق رسید و روز گذشته نیز وارد دوحه شد.

به گزارش خبرورزشی ، پس از اینکه آندره‌آ استراماچونی سرمربی سابق و ایتالیایی استقلال هدای الغرافه را برعهده گرفت، پیش بینی می‌شد که این مربی به دنبال جذب بعضی از شاگردان قدیمی‌اش باشد. مدیران این تیم در پی به خدمت‌گیری مهدی قایدی و علی کریمی بودند ولی در این راه ناکام ماندند ولی اکنون به نظر می‌رسد شرایط برای جذب شیخ دیاباته محیا باشد.

روزنامه‌های الشرق و العرب در مطالبی که در شماره امروز خود به چاپ رسانده‌اند، از توافق الغرافه و دیاباته خبر داده‌اند. روزنامه العرب قطر در این زمینه نوشته است: باشگاه الغرافه در آستانه اعلام قرارداد با شیخ دیاباته مهاجم اهل مالی است. بازیکن سابق استقلال تهران، به عنوان آخرین سهمیه بازیکنان خارجی به پلنگ‌ها می‌پیوندد. انتظار می‌رود او ظرف چند ساعت آینده برای تکمیل قرارداد خود در محل ساختمان این باشگاه حاضر شود.

این روزنامه در ادامه نوشته است: او در مرکز خط حمله بازی می‌کند و پیش از این در تیم‌های بسیاری از باشگاه‌های اروپایی و آسیایی مانند نانسی، بوردو، تیم متز، عثمان علی اسپور، بنونتو، استقلال و تیم ملی مالی بازی کرده است.

الشرق نیز نوشته است: شیخ دیاباته مهاجم سابق استقلال ایران و بازیکن اهل مالی برای پیوستن به تیم الغرافه وارد دوحه شد. دیاباته یکی از مهاجمان برجسته محسوب می‌شود و از ویژگی‌های یک مهاجم ایده آل برای پلنگ‌ها برخوردار است، بنابراین در صورت امضای قرارداد، او در فصل جاری یک بازیکن فوق العاده برای پلنگ‌ها خواهد بود.

عکس| تیم بعدی ستاره گلزن استقلال مشخص شد

 
 
 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها