کد خبر : 67831

بسیاری از هواداران و پیشکسوتان استقلال عقیده دارند نفرات فعلی استقلال توانایی انجام کارهای بزرگ را حتی در لیگ برتر فوتبال ایران ندارند.

به گزارش خبرورزشی، استقلال مقابل الهلال درسی گرفت که قبلا هم چند بار گرفته بود. هواداران استقلال به چشم خود دیدند که یکسری از بازیکنان و شاید هم اکثر بازیکنان تیمشان در حد و اندازه های این تیم بزرگ نیستند و در بازیهای بزرگ کاری از پیش نمی برند. استقلال حتی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا هم کار چندان بزرگی نکرد و در دو بازی رفت و برگشت مقابل الدحیل فقط یک امتیاز کسب کرد.

از همان تیم حداقل ۴ بازیکن اصلی جدا شدند و نفرات جدید حداقل در بازی با الهلال در حد و اندازه های آنها نشان ندادند. البته استقلال با همان قبلی ها هم به جایی نرسید ولی نفرات جدید نیاز به زمان زیادی دارند تا در ترکیب استقلال جا بیفتند و حتی فرهاد مجیدی هم در کنفرانس مطبوعاتی گفت تیم ما ناهماهنگ بود.

این روزها همه هواداران و بسیاری از قدیمی های استقلال معتقدند که تیمشان نیاز به بازیکن بزرگ دارد و با نفرات فعلی هیچ آبی گرم نمی شود. استقلالی ها می گویند با این وضعیت، امسال هم خبری از جام قهرمانی و موفقیت در آسیا نیست و مجیدی اگر می خواهد موفق شود حتما باید حداقل ۴ بازیکن بزرگ بخرد.

استقلال تا امروز بازیکنانی را خریده که به زعم بسیاری از کارشناسان معمولی هستند و نمی توانند جای خالی امثال قایدی را پر کنند. البته با یک بازی نمی توان در مورد نفرات جدید قضاوت کرد اما مسلما استقلال با این نفرات کار سختی دارد و خود مجیدی هم متوجه این موضوع شده که در دبی مانده تا چند بازیکن جدید بخرد.

این یک قاعده کلی است که تیم بزرگ بازیکن بزرگ می خواهد ولی استقلال در بازی با الهلال این قاعده را رعایت نکرد و خیلی راحت تنبیه شد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها