کد خبر : 67826

روایت جدیدی درباره اختلاف مالی باشگاه استقلال با مسعود ریگی منتشر شده است.

به گزارش فوتبالی، مسعود ریگی در شرایطی از استقلال رفت که مدیران استقلال مدعی‌اند رقم درخواستی او از باشگاه بسیار زیاد بوده منتهی هافبک فصل گذشته آبی‌ها نظر دیگری دارد و معتقد است که جدایی او از استقلال اصلا ربطی به مسائل مالی ندارد و او فقط توقع احترام بیشتری از این باشگاه داشت که برخورد خوبی با او صورت نگرفت.

بعد از حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا بود که ناصر فریادشیران معاون باشگاه استقلال، در برنامه فوتبال برتر اعلام کرد ریگی به دنبال عقد قرارداد بین 15 تا 20 میلیارد تومان با استقلال بوده که هم هافبک سپاهان این مساله را تکذیب کرد هم اینکه مدیر برنامه‌های او مدعی شد که از طرف آنها هیچ پیشنهاد مالی به استقلال داده نشده هر چند که پیشنهاد باشگاه کمتر از حد انتظار آنها بوده است.

در چنین شرایطی، اصغر ملکیان رئیس هیات مدیره استقلال، در بخشی از مصاحبه‌اش با خبرگزاری تسنیم، توپ را به زمین ریگی انداخته و درباره جدایی این بازیکن گفته است: وقتی بازیکنی قراردادش به پایان می‌رسد نهایت دو تا سه برابر قرارداد قبلی‌اش را پیشنهاد می‌دهد، اما برای این بازیکن 7 برابر قرارداد قبلی‌اش افزایش دادیم. ریگی نمی‌خواست در استقلال بماند و دنبال عدد بیشتری بود.

ملکیان در ادامه صحبتهایش مدعی شده که ریگی، فقط به خاطر پول، پیراهن استقلال را با سپاهان عوض کرده است: این بازیکن خیلی راحت به تیمی رفت که قدرت پرداخت شان بالاتر از ما است. بیشتر تعصب شان به خاطر پول و اعداد و ارقام است و رنگ پیراهن برای‌شان اهمیت ندارد. هوادار می‌گوید چرا ریگی را حفظ نکردید، اما با مجوز، قرارداد او را 7 برابر افزایش دادیم و بالاترین رقم را می‌خواستیم به او بدهیم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها