کد خبر : 67738

جواد نکونام پس از جدایی از تیم فولاد خوزستان با هیچ تیمی به توافق نرسیده و همین مسئله شایعاتی را به دنبال داشته است.

به گزارش خبرگزاری میزان، پس از اینکه تیم فولاد خوزستان قهرمان جام حذفی شد کمتر کسی می‌توانست پیش‌بینی کند که جواد نکونام از سرمربیگری این تیم کنار برود؛ اما این اتفاق افتاد و عبدالله ویسی جانشین این مربی در تیم فولاد شد. در ادامه  از نکونام به عنوان گزینه‌ مربیگری برخی از تیم‌های لیگ برتری نام برده شد که تا به امروز او هدایت هیچ تیمی را نپذیرفته است. همین مسئله شایعاتی در خصوص اینکه نکونام گزینه سرمربیگری استقلال است را بیشتر کرده و وضعیت این روزهای استقلال و شایعاتی که در خصوص تغییر مدیریت باشگاه شنیده می‌شود هم باعث شده احتمال حضور نکونام در این تیم بیشتر هم شود.

یکی از مهمترین چالش‌های حمید سجادی در وزارت ورزش، تعیین تکلیف مدیریت سرخابی‌ها است و به همین خاطر گفته می‌شود نکونام در انتظار این است که مدیرعامل استقلال مشخص شود و پس از آن شاید بتواند به نیمکت این تیم برسد. نتیجه بازی استقلال و الهلال می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای در این خصوص داشته باشد و اگر آبی‌پوشان بتوانند مقابل الهلال پیروز شوند کار بزرگی انجام داده‌اند و  آن وقت است که مدیرعامل آینده استثقلال کار سختی برای کنار گذاشتن مجیدی خواهد داشت.

شاید هر مربی دیگری به جای مجیید روی نیمکت استقلال می‌نشست نکونام کار‌ آسان‌تری برای جانشینی او داشت؛ اما مجیدی به واسطه پشتوانه هوادارانی که دارد می‌تواند تا حدود زیادی حضورش در استقلال را تضمین شده ببیند؛ مگر اینکه اتفاق خاص دیگری رخ دهد.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها