کد خبر : 67735

حریف تاجیکستانی نمایشی متفاوت در لیگ قهرمانان آسیا داشته است.

به گزارش خبرورزشی ، پرسپولیس در بازی حساس خود در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا سه شنبه شب در دوشنبه به مصاف استقلال تاجیکستان می‌رود.

حریف سرخپوشان ایران گرچه سابقه چندانی در لیگ قهرمانان آسیا ندارد اما برنامه ریزی گسترده ای برای شکست پرسپولیس تدارک دیده تا با عبور از فینالیست سال گذشته لیگ قهرمانان آسیا شگفتی سازی های خود را تداوم بخشد.

به نظر می رسد این تیم در لیگ قهرمانان آسیا با شرایطی متفاوت از لیگ کشور تاجیکستان به میدان برود.

استقلالی‌ها در لیگ کشور خود در ۷ بازی اخیر به ۷ پیروزی رسیده و با بیش از ۳۰ گل زده و تنها دو گل خورده نمایشی بسیار هجومی را ارائه دادند و درصد مالکیت توپ این تیم در لیگ داخلی چیزی بیش از ۸۰ درصد در هر بازی است.

در کمال تعجب حدود مالکیت توپ این تیم در لیگ قهرمانان آسیا در مرحله گروهی بین ۲۳ تا ۳۰ درصد در هر بازی بوده و این نشان دهنده این است که این تیم برخلاف لیگ داخلی تاجیکستان در لیگ قهرمانان آسیا نمایشی بسته را ارائه داده و تمایل دارد بیشتر توپ در اختیار حریف باشد و با استفاده از ضد حملات به پیروزی برسد یعنی مشابه سیستمی که کارلوس کی‌روش در مصاف ایران با تیم‌های بزرگ پیاده می‌کرد و اکثرا نیز نتایجی توام با موفقیت را در پی داشت.

احتمالا استقلال تاجیکستان نیز در مصاف با پرسپولیس تاکتیک دفاع ضد حمله را اتخاذ خواهد کرد و پرسپولیس باید برای مقابله با این سیستم برنامه ریزی داشته باشد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها