کد خبر : 67731

در کنفرانس مطبوعاتی فرهاد مجیدی اتفاق عجیبی رخ داد که تعجب خود فرهاد را هم در پی داشت.

به گزارش خبرورزشی ، بعد از اینکه صحبت‌های سرمربی استقلال تمام شد، مترجمی که کار ترجمه صحبت‌های او به زبان عربی را برعهده داشت از مجیدی پرسید کلمه «خاطرات» به عربی چه می‌شود!؟ فرهاد هم که تعجب کرده بود پاسخ داد داری این سوال را از من می‌پرسی یک کلمه بگو بلد نیستم.

خیلی‌ها فکر می کردند مترجم حاضر در کنفرانس مطبوعاتی به تمام کلمات عربی مسلط است اما اینکه بعضی چیزها را از مجیدی می‌پرسید در نوع خود جالب بود.

البته مترجم مورد نظر حرف‌های مجیدی را به خوبی ترجمه کرد و مشکل خاصی از این جهت ایجاد نشد.

حتی یک جا مجیدی خیلی تند صحبت کرده و کلمه «کارشکنی» را درست تلفظ نکرد اما این مترجم کارش را به خوبی انجام داد.

فرهاد مجیدی در نشست خبری چه گفت؟

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال امروز در نشست خبری پیش از این بازی حاضر شد و شرایط تیمش را تشریح کرد.

مجیدی ابتدا با اشاره به دوران حضورش در تیم الوصل و انتخاب این ورزشگاه برای بازی با الهلال، گفت: باید از باشگاه الوصل تشکر کنم که در یک هفته گذشته تمام امکانات را در اختیار ما گذاشتند و با استقلال همکاری کردند.

سرمربی استقلال با بیان اینکه تیمش کار سختی در پیش دارد، از الهلال به عنوان بهترین تیم عربستانی یاد کرد و افزود: سعی کردیم در هفته گذشته روی تمام نقاط ضعف و قوت این تیم کار کنیم.

مجیدی ادامه داد: صادقانه می‌گویم که با مشکلات و کارشکنی زیادی به این بازی رسیدیم ولی به هواداران استقلال می‌گویم که مطمئن باشند بازیکنان تیم ما با تمام وجود فردا برای تیم و آنها بازی خواهند کرد.

وی در واکنش به ابتلای بعضی از اعضای استقلال به ویروس کرونا در آستانه دیدار با الهلال، یادآور شد: تصمیم گرفته ایم که به این مشکلات فکر نکنیم. تمام تمرکزمان روی بازی با الهلال است.

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: سؤالات زیادی داریم که بدون جواب مانده است. الان حق ما این بود که در خانه خودمان (ورزشگاه آزادی) با الهلال بازی می‌کردیم. نمی‌دانم چرا در ایران بازی نمی‌کنیم.

مجیدی به برگزاری بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل سوریه در ورزشگاه آزادی اشاره کرد و گفت: چه فرقی بین بازیکنان سوریه و الهلال است؟ انتخاب ما شهر دبی بود چون ایرانیان زیادی اینجا هستند ولی این بازی هم بدون تماشاگر است. حتی اگر از این مرحله صعود کنیم، باید در کشور عربستان (به عنوان میزبان مراحل پایانی لیگ قهرمانان آسیا) حضور یابیم.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها