کد خبر : 67726

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:10 روز پیش تیم ملی سوریه در ایران بازی کرد، چه فرقی بین بازیکنان تیم ملی سوریه و الهلال است؟

به گزارش فوتبالی، فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و الهلال عربستان اظهار داشت:خیلی خوشحالم که در باشگاه الوصل کار کردم چون خاطرات خوبی از این تیم دارم. از همه مهمتر این است با فرد خوبی مثل کاپیتان راشد مدیر این باشگاه کار کردم. جا دارد از باشگاه الوصل امارات تشکر کنم چون در این یک هفته تمام اختیارات را در اختیار ما گذاشتند وبا ما کمال همکاری را کردند.

وی افزود: ما می دانیم بازی بسیار سختی را داریم و از نظر من تیم الهلال بهترین تیم عربستان است.ما سعی کردم در هفته گذشته روی تمام نقاط این تیم کار کنیم و امیدوارم فردا بتوانیم بازی خوبی ارائه کنیم.باید رو راست بگویم که با مشکلات و کارشکنی زیادی به این بازی رسیدیم ولی قاطعانه به هواداران استقلال می گویم که مطمئن باشند بازیکنان تیم ما با تمام وجود فردا برای تیم و آنها بازی خواهند کرد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص مشکلات تیمش و اینکه یک بازیکن و مربی بدنساز به کرونا مبتلا شده اند گفت: نه تنها من بلکه همه بازیکنان تیم تصمیم گرفته ایم اصلا به مشکلات فکر نکنیم و تمام تمرکز ما روی بازی فردا است. سوالات زیادی در ذهن ما است که بدون جواب است. دوره مقدماتی این مسابقات در عربستان برگزار شد و ما در گروه بسیار سختی بودیم. همین‌جا از فدراسیون فوتبال عربستان تشکر کردم چون بازی ها به بهترین شکل برگزار شد و ما با زحمت بازیکنان به عنوان تیم اول صعود کردیم.الان حق ما است در خانه خودمان بازی کنیم ولی اینکه چرا در ایران بازی نمی کنیم جوابش را من نمی دانم.

مجیدی تاکید کرد:10 روز پیش تیم ملی سوریه در ایران بازی کرد، چه فرقی بین بازیکنان تیم ملی سوریه و الهلال است؟ ما دبی را انتخاب کردیم چون ایرانی های زیادی دارد اما بازی فردا هم بدون تماشاگر شده است. اگر فردا هم بازی را ببریم در دور بعد دوباره باید در عربستان بازی کنیم. من دلیل این مسائل را نمی دانم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها