کد خبر : 67692

پس از اضافه شدن گابریله پین به کادرفنی استقلال، حالا فرهاد مجیدی می‌تواند کمی بیشتر از قبل خیالش بابت حضور افراد موثر در کادرفنی راحت‌تر باشد.

به گزارش خبرورزشی ، تمرینات استقلال برای جدال حساس برابر الهلال، همچنان در دبی ادامه دارد. آبی پوشان شب گذشته یک جلسه تمرینی دیگر را زیر نظر اعضای کادرفنی پشت سر گذاشتند تا خود را برای دیدار روز دوشنبه مقابل الهلال آماده کنند. دیداری که قرار است در ورزشگاه زعبیل شهر دبی، استادیوم خانگی الوصل برگزار شود.

چند روز پیش طلسم حضور گابریله پین مربی ایتالیایی در تمرینات استقلال شکسته شد و این پیرمرد ۶۰ ساله که سابقه درخشانی در کارنامه دارد، برای کمک و همفکری با فرهاد مجیدی به تمرینات آبی پوشان اضافه شد. پین که سابقه حضور در امارات و تیم النصر را نیز دارد، به خوبی با آب و هوای گرم و شرجی دبی آشناست و می‌تواند تمرینات مناسبی برای استقلالی‌ها در نظر بگیرد تا آنها در روز بازی با الهلال تحت تأثیر شرجی و هوای دبی قرار نگیرند.

مجیدی امیدوار است که دانش فنی بالای این مربی که سالها سابقه حضور در فوتبال ایتالیا و تیم ملی این کشور را دارد، به کمک آبی‌ها آمده و آنها بتوانند هم در لیگ قهرمانان آسیا و هم در رقابت‌های لیگ برتر نتایج خوبی کسب کرده و به موفقیت دست پیدا کنند.

تصاویری که خیال استقلالی‌ها را راحت می‌کند

در کنار گابریله پین، صالح مصطفوی نیز حضور دارد. مربی و رفیق وفادار فرهاد مجیدی که برخلاف ۳ دستیار دیگر سرمربی آبی‌ها در کنار او ماند و تیمش را ترک نکرد. صالح مصطفوی که دارای مدارک بین المللی مربیگری است، یک استقلالی متعصب است و در فصل گذشته و با وجود خلوتی کادرفنی و تمامی مشکلات ریز و درشت باشگاه، در کنار فرهاد مجیدی نتایج قابل قبولی کسب کرد و حالا او نیز در کنار گابریله پین و با تقسیم کارهای فنی، می‌تواند به آینده استقلال خوش بین باشد.

به هر شکل، این کادرفنی استقلال طی روزهای گذشته بارها و بارها نقاط ضعف و قوت الهلال را بررسی کرده و در پی یافتن نقشه ای مناسب برای استراتژی صحیح برابر این حریف پرمهره و قدرتمند است. باید دید همفکری این کادر ۳ نفره در کنار آنالیزورهای باشگاه، چه تدبیری برای بازی روز دوشنبه خواهند اندیشید و آبی‌های پایتخت چه نتیجه ای برابر قهرمان عربستان کسب خواهند کرد.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها