کد خبر : 67616

دو تن از مدیران سابق استقلال که همواره سودای بازگشت به این باشگاه را در سر داشته اند، در مقاطعی که احتمال تغییرات مدیریتی مطرح می شود نیروهای رسانه ای و مجازی خود را وارد میدان می کنند.

به گزارش طرفداری، از هفته گذشته که احتمال تغییرات مدیریتی در استقلال قوت گرفته فعالیت فعالان مجازی و حامیان این دو مدیر هم چند برابر شده حال آنکه نتیجه عملکرد یکی از این دو در آخرین دوره حضور چیزی به جز ناکامی و اشتباهات مکرر مدیریتی نبوده است و دیگری هم سقوط تاریخی استقلال و فرار محبوب ترین ستاره ها حاصل مدیریتش بوده است.

این مدیران البته غیر از حامیان شناخته شده ای که همیشه به همراه آنها به استقلال بازگشته اند، مخالفان جدی هم در فضای مجازی دارند که شیوه مدیریتی آنها را یکی از عوامل مشکلات این باشگاه در سال های گذشته دانسته اند.

به نظر می رسد این روش های سنتی برای تبلیغات رسانه ای و تصاحب کرسی مدیریت یک باشگاه مطرح دیگر نتیجه ای ندارد و حاصلی برای مدیران خانه نشین نخواهد داشت.

این روزها این دو مدیر که یکی از آنها در هرج و مرج امروز باشگاه نقش پر رنگی دارد و فاجعه فعلی استقلال محصول کارهای بی حساب و کتاب اوست و دیگری کارنامه اش چیزی جز نابودی استقلال در دوران مختلف حضورش در این باشگاه نبوده به اتفاق یک کلاهبردار که خودش را رییس بالقوه هیات مدیره استقلال می داند در فضای مجازی خودشان را گزینه های استقلال معرفی می کنند و هواداران را از آینده ای که در انتظار باشگاه است می ترسانند.

این کلاهبردار با برخی اعضای سابق هیات مدیره و مدیریت اجرایی استقلال تشکیل تیم داده و اینگونه وانمود می کند که توان مالی بالایی برای حل بحران استقلال دارد، در حالی که اطرافیان او به خوبی می دانند حتی فاقد بنیه مالی اداره یک تیم دسته اولی است. جالب اینجاست که هم این شخص و هم دو مدیر سابق مدعی هستند وزیر آنها را برای اداره استقلال در نظر گرفته است!

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها