کد خبر : 67546

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال ادعای وکیل رشید مظاهری را تکذیب کرد.

به گزارش فوتبالی، ساعاتی بعد از انتشار خبر فسخ قرارداد رشید مظاهری با استقلال، وکیل این دروازه‌بان در گفت و گو با یک سایت خبری به اتفاقاتی اشاره کرد که باعث تصمیم مظاهری برای جدایی از استقلال شده است.

به گفته مهدی صادقی، یکی از دلایل تصمیم مظاهری، صحبتهای پرویز مظلومی خطاب به این دروازه‌بان بوده است:" بحث ما با استقلال مالی نبود. بلکه به ما توهین و بی ادبی شد.آقای مظلومی سر تمرین به آقای مظاهری گفت شما در لیست سیاه مددی هستید و هیچ واریزی‌ای نخواهید داشت و با شما تسویه حساب خواهد شد. این چه مدل باشگاه داری است؟ ما قرارداد داشتیم و مشکل اصلی رویه مدیریتی بود و به آقای مددی هم گفتم ما بابت پول صبر کردیم و این لیست سیاه داستانش چیست."

یکروز بعد از صحبتهای وکیل مظاهری، پرویز مظلومی که همراه با استقلال در اردوی امارات حاضر است در گفت و گو با سایت رسمی این باشگاه، حرفهای صادقی را تکذیب کرده و گفته است: من هیچوقت به رشید نگفتم که در لیست سیاه مددی هستی و به تو پولی نمی‌دهیم. اتفاقا بارها به او گفتم که صبوری کند و مطمئن باشد که مشکلش مانند بقیه اعضای تیم حل می‌شود. اگر می‌خواهیم جدا شویم، مرد و مردانه بگوییم که می‌خواهیم برویم نه اینکه عالم و آدم را به دروغ مقصر نشان دهیم و هوادار را مقابل دیگران قرار دهیم.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها