کد خبر : 67544

به نظر می رسد شانس رضا اسدی برای حضور در ترکیب ثابت پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان بیشتر از سایر بازیکنان جدید این تیم است.

به گزارش خبرگزاری دانشجو، پرسپولیس هفته آینده در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید در تاجیکستان به مصاف استقلال این شهر برود. پرسپولیس برای این بازی کمال کامیابی نیا را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و با جدایی احمد نوراللهی کار یحیی برای انتخاب هافبک دفاعی در این دیدار سخت خواهد بود.

سرخ پوشان در نقل و انتقالات تابستانی رضا اسدی را در این پست به خدمت گرفت و نفراتی چون علی نعمتی، رضا دهقانی، علیرضا ابراهیمی و حامد پاکدل هم در سایر پست ها به ترکیب پرسپولیس اضافه شدند. آن طور که از تمرینات پرسپولیس مشخص است بازیکنان جدید پرسپولیس به لحاظ بدنی هنوز آمادگی لازم را ندارند و احتمال اینکه یحیی از بازیکنان جدید تیمش در بازی با استقلال تاجیکستان در ترکیب اصلی استفاده کند کم است.

تنها بازیکنی که از خریدهای جدید پرسپولیس شانس حضور در ترکیب ثابت را دارد رضا اسدی هافبک دفاعی این تیم است. اسدی که به عنوان جانشین نوراللهی به پرسپولیس آمد با توجه به مصدومیت کامیابی نیا این شانس را دارد تا به صورت فیکس بازی کند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها