کد خبر : 67371

مهدی مهدی‌خانی بهترین بازیکن پرسپولیس در دیدارهای تدارکاتی پیش فصل بوده و شاید همین عملکرد او باعث شود در جمع سرخ‌پوشان بماند.

به گزارش خبرورزشی ، مهدی مهدی‌خانی بهترین بازیکن پرسپولیس در دیدارهای تدارکاتی پیش فصل این تیم بوده است.

این بازیکن که فصل گذشته با شماره ۹ بازی می کرد در دیدار دوستانه تیمش برابر امیدهای پرسپولیس ۲ گل زد و یک پاس گل هم داد. مهدی مهدی‌خانی درحالی روی ۳ گل تیمش در برد ۵ بر صفر بزرگسالان پرسپولیس برابر امیدهای این تیم نقش داشت که در دقیقه ۷۰ به زمین آمده بود. او در ۲۰ دقیقه آتش بازی به راه انداخت. مهدی‌خانی در دقیقه ۸۲ پاس گل اول را به علی جودکی جوان داد و در دقایق ۸۴ و ۸۷ دو گل زیبا وارد دروازه تیم امیدهای خودش کرد.

پیش از این نیز تیم فوتبال پرسپولیس در جریان دیداری تدارکاتی با ۲ گل برابر تیم ملی دانشجویان ایران به برتری رسید. گل اول پرسپولیس در آن دیدار دوستانه را نیز مهدی مهدی‌خانی در دقیقه ۵ به ثمر رساند.

مهدی‌خانی فصل گذشته پس از محرومیت عیسی آل‌کثیر از واراژدین به تهران آمد تا در ترکیب پرسپولیس قرار گیرد و جای خالی یک مهاجم را پر کند. او که در پدیده عملکرد درخشانی زیر نظر یحیی گل‌محمدی داشت، در پرسپولیس هرگز در قامت یک مهره درخشان ظاهر نشد و پس از گذراندن مصدومیت نیز نتوانست به فرم ایده آل بازگردد و به همین خاطر اغلب مسابقات را از روی نیمکت دنبال کرد.

برهمین اساس شنیده شد مهدی مهدی‌خانی در لیست مازاد پرسپولیس قرار داشته و یحیی گل محمدی نظری روی او ندارد. زمزمه‌هایی هم به گوش رسید مبنی براینکه پرسپولیس شاید این بازیکن را به تیم دیگری قرض بدهد اما...

در اولین بازی فصل و در غیاب ملی‌پوشان، یحیی گل‌محمدی او و آل‌کثیر را در خط حمله قرار داد و مهدی‌خانی خیلی زود در دقیقه ۵ و با شوت از داخل محوطه جریمه دروازه را گشود.

باتوجه به جدایی شهریار مغانلو، حالا مهدی‌خانی شانس بیشتری برای بازی دارد و اگر بتواند این روند را ادامه دهد، احتمالا بیش از این مورد استفاده قرار می‌گیرد و شاید سبب شود او در لیگ بیست و یکم دوباره تبدیل به همان پدیده سابق تیم مشهدی شود!

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها