کد خبر : 67333

به نظر می رسد که فرزاد مجیدی با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامش، ماندن ارسلان مطهری در استقلال را تأیید کرده باشد.

به گزارش خبرورزشی ، ارسلان مطهری یکی از بازیکنانی است که در پایان فصل گذشته، قراردادش با آبی پوشان به پایان رسید. این بازیکن پس از چند جلسه مذاکره که با مدیران استقلال داشت، با آنها به توافق نرسید تا زمزمه هایی مبنی بر جدایی این بازیکن منتشر شود.

اما طی روزهای گذشته مطهری یک بار دیگر به میز مذاکره با استقلال بازگشت و حتی ملکیان رئیس هیئت مدیره آبی پوشان در جریان تمرین استقلال اعلام کرد که تکلیف این مهاجم نهایتا تا 48 ساعت آینده مشخص می شود. اکنون به نظر می رسد مذاکرات طرفین موفقیت آمیز بوده و مطهری قراردادش را با استقلال تمدید می کند.

فرزاد مجیدی برادر سرمربی استقلال و کمک سرپرست این تیم، پس از اینکه با انتشار یک استوری به گابریله پین خوش آمد گفت و به نوعی وعده حضور او در تهران را داد، در استوری دیگری عکسی از خودش در کنار ارسلان مطهری را با ایموجی گیتار منتشر کرده تا بدین صورت به نظر برسد که او خبر از تمدید قرارداد با این بازیکن داده تا ارسلان در استقلال ماندگار شود.

پس از جدایی شیخ دیاباته و مهدی قایدی، آبی پوشان به دنبال جذب مهاجمان جدیدی از جمله لوسیانو پریرا بودند ولی تاکنون موفق به انجام این کار نشده اند و اکنون به نظر می رسد که ماندن ارسلان مطهری خبر خوبی برای هواداران استقلال و کادرفنی این تیم باشد هر چند که این تیم همچنان نیازمند تقویت در خط حمله است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها