کد خبر : 67327

یکی از بارزترین نکات تمرینات تیم ملی در سالیان اخیر رفاقت صمیمانه‌ای است که میان بازیکنان دیده می‌شود.

به گزارش ورزش سه ، همواره در سال‌های اخیر در تیم ملی پیش از اینکه تمرین شکل جدی به خود بگیرد، بازیکنان به  چند دسته تقسیم می‌شوند و توپ را در دایره‌های کوچکی که تشکیل می‌دهند، میان هم رد و بدل می‌کنند و در این بین هر بازیکنی نتواند اصول و قواعد تعریف شده را پیاده کند و اشتباه داشته باشد، توسط بازیکنان دیگر همانطور که در تصویر می بینید، تنبیه می شود.

در این دو قاب که در تمرین روز سه شنبه ملی پوشان در ورزشگاه آزادی ثبت شده است، ۴ پرسپولیسی به همراه علی قلی زاده دیده می شوند؛ البته از جمع پرسپولیسی‌ها در حال حاضر تنها مهدی ترابی در اردوی سرخپوشان حضور دارد و سه بازیکن دیگر که محمدحسین کنعانی زادگان، احمد نوراللهی و شجاع خلیل زاده هستند از تیم جدا شده اند؛ شجاع پس از پایان لیگ نوزدهم و احمد نوراللهی  و کنعانی زادگان هم پس از پایان لیگ بیستم که هر دو لیگ با قهرمانی پرسپولیسی‌ها خاتمه پیدا کرد.

تصاویر| انتقام سخت پرسپولیسی‌ها از احمد نوراللهی/ اولین بازگشت به ایران پس از جدایی از پرسپولیس

اردوی تیم ملی حالا محلی شده برای ملاقات دوستان قدیمی که در لابلای اتفاقات زندگی شخصی و حرفه‌ای فرصتی برای تازه شدن خاطرات قدیمی پیدا می‌کنند. سال گذشته مهدی ترابی و شجاع خلیل زاده بودند که با جدایی از پرسپولیس سرنوشت دیگری را در زندگی حرفه ای برای خود انتخاب کردند. البته چند ماه بعد مهدی ترابی در پنجره تابستانی به تیم بازگشت و دوباره نشان داد چه مهره تاثیرگذاری است. در آستانه فصل جدید نیز کنعانی زادگان و نوراللهی به عنوان ۲ بازیکن کلیدی دیگر از جمع سرخپوشان جدا شدند که حالا با امیدواری زیاد اولین تجربه حرفه ای خود را خارج از فوتبال ایران دنبال خواهند کرد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها