کد خبر : 67299

استنلی کی روش برزیلی در صورت تخفیف دادن به مدیران پرسپولیس، به احتمال زیاد سرخپوش خواهد شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس با وجود جذب پنج بازیکن در فصل نقل و انتقالات تابستانی همچنان به دنبال جذب یک مهاجم است تا خط حمله خود را تقویت کند.

یحیی گل محمدی سرمربی سرخپوشان پایتخت برای جایگزینی شهریار مغانلو، سجاد شهباززاده (مهاجم سپاهان اصفهان) و امین قاسمی نژاد (مهاجم پدیده مشهد) را مدنظر داشت، اما سجاد شهباززاده در سپاهان ماند و امین قاسمی نژاد نیز به استقلال تهران پیوست. سرخ‌ها سپس حامد پاکدل از آلومینیوم اراک را جذب کردند.

دیگر گزینه سرخ‌ها برای خط حمله استنلی کی روش است که در لیست مازاد سپاهان اصفهان قرار گرفته و به عنوان بازیکن آزاد منتظر دریافت پیشنهاد است تا بتواند فصل آینده نیز در فوتبال ایران بازی کند.

مهاجم برزیلی مد نظر گل محمدی برای پیوستن به این تیم پیشنهاد ۴۰۰ هزار دلاری داده که این موضوع با مخالفت مدیران پرسپولیس مواجه شده است. سرخ‌ها خواهان گرفتن تخفیف هستند تا کی روش پرسپولیسی شود.

پرسپولیس در حالی به دنبال جذب کی روش است که طبق قوانین سازمان لیگ فوتبال به دلیل پرداخت نکردن بدهی‌های داخلی و خارجی خود نمی‌توانند او را به خدمت بگیرند، اما سمیعی قول‌هایی از مسئولان فدراسیون فوتبال گرفته تا در صورت جذب کی روش مشکلی برای ثبت قرارداد او نداشته باشند.

پرسپولیس تا ۱۶ شهریور ماه فرصت دارد تا کی روش را به خدمت بگیرد و پس از آن احتمالا با محرومیت در نقل و انتقالات به دلیل پرداخت نکردن مطالبات کالدرون مواجه خواهد شد.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها