کد خبر : 67288

بعد از اینکه رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال خبر از حضور یک مهاجم فوق حرفه‌ای در استقلال داد، پیگیری‌های همکاران ما برای پیدا کردن نام این بازیکن آغاز شد.

به گزارش دانشجو، در این رابطه با تنی چند از مسئولان استقلال صحبت کردیم که اکثراً تمایلی به مصاحبه نداشتند اما یکی از نزدیکان این باشگاه به همکار ما گفت: باور کنید خودمان هم نمی دانیم این مهاجم فوق حرفه ای چه کسی است! و به دنبال نام او می گردیم اما قاعدتاً در این رابطه خود آقای ملکیان بهتر می‌توانند توضیح بدهد.

باشگاه استقلال تلاش می‌کند تا در راستای لیستی که فرهاد مجیدی داده بود، نفرات مورد نظر ایشان را جذب کند این فرد نزدیک به باشگاه استقلال در ادامه گفت: ما امیدواریم قرارداد لوسیانو پریرا را به زودی نهایی کنیم قرارداد ابوالفضل جلالی هم تقریبا آماده است و اگر مشکل خاصی پیش نیاید این بازیکن به زودی در تمرینات استقلال حاضر می شود و می تواند در خدمت تیم باشد.

همه تلاش ما در فصل نقل و انتقالات بستن یک تیم خوب بود و فکر می‌کنم در این راه گام های موثری برداشته شده است هرچند که هنوز منتظر حضور لوسیانو پریرا در باشگاه هستیم و او دوست دارد پیراهن استقلال را در فصل جدید بر تن کند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها