کد خبر : 67210

شنیده‌ها حکایت از آن دارد یحیی گل محمدی تصمیم گرفته است کی‌روش استنلی مهاجم فصل گذشته سپاهان را به خدمت بگیرد.

به گزارش خبرورزشی ، شهریار مغانلو از پرسپولیس جدا شد و به سپاهان اصفهان پیوست درحالی که سجاد شهباززاده و امین قاسمی‌نژاد نیز ترجیح دادند قرمزپوش نشوند.

هرچند یحیی گل محمدی در حاشیه تمرین پرسپولیس به خبرنگاران گفته بود خرید بازیکن خارجی ریسک است اما شاید تصور نمی‌کرد تمام گزینه‌های ایرانی اش در خط حمله به این مربی پشت کنند!

ناکامی در جذب مهاجم باعث شده تا سرمربی قرمزپوشان تغییر نظر بدهد و از طرفی برخی هواداران در فضای مجازی  این مربی را تحت فشار گذاشته اند تا هر طور شده این باشگاه بازیکن خارجی بگیرد.

گزینه مورد نظر یحیی گل محمدی نیز گفته می‌شود کی‌روش استنلی مهاجم سرزن و قد بلند فصل گذشته سپاهان است. بازیکنی که با خرید شهریار مغانلو باید از تیم اصفهانی جدا شود.

با این حال آنچه برای جذب مهاجم خارجی اهمیت دارد شرایط مالی باشگاه پرسپولیس است و این طور که خبر می‌رسد و برخلاف صحبت‌هایی که روز گذشته ابراهیم شکوری مشاور باشگاه انجام داد، مسئولان این باشگاه به سرمربی تیم عنوان کرده اند قادر به جذب مهاجم خارجی نیستند.

البته مسئولان پرسپولیس به صورت رسمی بابت ناتوانی در جذب بازیکن خارجی موضع گیری نداشته اند اما شواهد پیداست که این باشگاه برای قرارداد با خارجی‌ها با مشکلاتی روبرو است. ظاهرا به دلیل قوانین جدیدی که سازمان لیگ برای جذب بازیکن و مربی خارجی در نظر گرفته دست مسئولان پرسپولیس را برای جذب بازیکن خارجی بسته است و یکی از دلایلی هم که به سرمربی تیمشان اعلام کرده اند همین مورد است.

حالا شنیده می‌شود کادرفنی پرسپولیس اعتراض دارد که چرا استقلال می‌تواند «شیمبا» را بخرد اما تیم مدافع عنوان قهرمانی نمی‌تواند «کی‌روش استنلی» را جذب کند؟

ظاهرا به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده اند پرونده استقلال و استراماچونی در دادگاه CAS در حال رسیدگی است درحالی که رأی قطعی شکایت گابریل کالدرون صادر شده است!

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها