کد خبر : 67169

کاپیتان استقلال گفت: من با آقای مددی درباره حق و حقوق اعضای تدارکات تیم صحبت کرده بودم و خواستم پولشان پرداخت شود اما این اتفاق نیفتاد.

به گزارش میزان ، وریا غفوری درباره احضارش به کمیته انضباطی باشگاه استقلال به دلیل انتشار یک استوری در صفحه شخصی‌اش علیه مدیریت این باشگاه گفت: من با آقای مددی درباره حق و حقوق اعضای تدارکات تیم صحبت کرده بودم و خواستم پولشان پرداخت شود اما این اتفاق نیفتاد. با ایشان تماس گرفتم و گفتم ۳۰ میلیون تومان پولی نیست که باشگاه نتواند پرداخت کند.

وی خاطرنشان کرد: در حالی که در ۵ ماه گذشته پیگیر این موضوع بودم، اما متأسفانه با نوع صحبت‌های مددی و با لحن زننده‌ای که پاسخم را داد، متوجه شدم به نتیجه‌ای نمی‌رسم و آن استوری را گذاشتم. به عنوان کاپیتان تیم وظیفه دارم پیگیر وضعیت افرادی باشم که برای تیم زحمت می‌کشند و فکر نمی‌کنم کار اشتباهی کرده باشم. من حتی درباره طلبم صحبتی نکردم و سعی کردم به لحاظ انسانی پیگیر اعضای تدارکات تیم باشم که مشکلات زیادی دارند.

کاپیتان استقلال گفت: قطعا در کمیته انضباطی حرف‌های زیادی برای گفتن دارم، اما برخی دشمنان استقلال از این قضایا سوء استفاده کردند و باید بگویم بهتر است از آب گل آلود ماهی نگیرند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها