کد خبر : 67167

خبردار شدیم سیدجلال حسینی یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس در لیگ بیستم باید لیگ بیست و یکم را از روی نیمکت آغاز کند!

به گزارش خبرورزشی ، پرسپولیس در لیگ بیستم تنها ۱۴ گل دریافت کرد تا بهترین خط دفاعی این رقابت‌ها لقب بگیرد. این در حالی است که چهره شاخص قرمزها در خط دفاع، سیدجلال حسینی بود که پس از جدایی شجاع خلیل زاده دوباره به ترکیب اصلی رسید و سپس حتی با وجود مصدومیت کنعانی زادگان نیز اجازه نداد خللی در عملکرد دفاعی سرخپوشان به وجود بیاید.

او علاوه بر نقش تأثیرگذار در امور دفاعی در فاز تهاجمی هم مشارکت داشت و موفق شد گل‌های حساس و مهمی برای پرسپولیس بزند. سیدجلال حسینی با گل‌های سه امتیازی و رهبری مقتدرانه خط دفاع پرسپولیس ثابت کرد سن و سال یک عدد است و هر زمانی که به بازی گرفته شد پا به پای جوانترها دوید.

حالا با خرید علی نعمتی شنیده می‌شود سیدجلال حسینی در لیگ بیست و یکم نیمکت نشین خواهد شد و احتمال زیادی هم وجود دارد در بازی حذفی لیگ قهرمانان آسیا برابر استقلال تاجیکستان زوج فرشاد فرجی و علی نعمتی به میدان بروند.

علی نعمتی چپ پا و مدافع مورد علاقه یحیی گل محمدی است. سرمربی پرسپولیس که در پدیده مشهد از این مدافع نیشابوری استفاده کرده بود اصرار زیادی به خرید او داشت. از طرفی فرشاد فرجی نیز عملکرد بسیار خوبی در هفته‌های پایانی لیگ بیستم داشت و نشان داد یک جانشین مناسب برای سیدجلال حسینی است.

حالا یحیی گل محمدی تصمیم گرفته است از ترکیب یک مدافع راست پا و یک چپ پا در مرکز خط دفاعی تیمش استفاده کند و بیشتر از سیدجلال حسینی روی فرشاد فرجی و علی نعمتی نظر دارد.

باید منتظر ماند و دید این زوج جدید و تازه می‌توانند اقتدار سال‌های اخیر پرسپولیس در امور دفاعی را حفظ کنند یا اینکه یحیی گل محمدی دوباره مجبور می‌شود از سیدجلال حسینی استفاده کند؟

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها