کد خبر : 67128

امین قاسمی‌نژاد مهاجم فصل گذشته پدیده مشهد در حالی به استقلال تهران پیوست که همه تصور می‍‌کردند کار او با پرسپولیس تمام شده است.

به گزارش خبرورزشی، امین قاسمی‌نژاد ۳ روز می‌شد که به تهران آمده و حتی در منزل یکی از بازیکنان پرسپولیس اقامت کرده بود. او هر روز از طریق مدیربرنامه‌هایش و همین طور بازیکن پرسپولیس با جعفر سمیعی و نزدیکانش در ارتباط بود و حتی برای روز پنج شنبه قرار گذاشته بود.

شنیدیم مدیربرنامه‌های قاسمی‌نژاد حوالی ظهر پنج شنبه با جعفر سمیعی تماس گرفته و به او می‌گوید: امروز به دفتر باشگاه می‌آییم تا قرارداد امین را ببندیم و...

هر چند جعفر سمیعی به مدیربرنامه‌های قاسمی‌نژاد اطلاع می‌دهد که یک کار اداری دارد و اگر می‌شود این قرار به ساعت یا روز دیگری موکول شود با اصرار طرف، مدیرعامل پرسپولیس به باشگاه می‌رود.

ابراهیم شکوری نیز به عنوان مشاور جعفر سمیعی درحالی وارد باشگاه می‌شوند که خبر استقلالی شدن امین قاسمی‌نژاد همه جا منتشر می‌شود. بازیکنی که ۳ شبانه روز در منزل بازیکن پرسپولیس بود و مرتب به قرمزها پیام می‌داد که می‌خواهد شاگرد یحیی گل محمدی شود ناگهان با پیراهن آبی عکس می‌اندازد!

جالب آن که امین قاسمی‌نژاد بعد از عقد قرارداد ۲ ساله با باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر به باشگاهی که در این چند وقت علاقه نشان دادم پیوستم. خوشحالم که عضو کوچکی از خانواده استقلال شدم و امیدوارم که امسال بتوانیم دل تک تک هواداران را شاد کنیم.

وی در خصوص اینکه مجیدی ۲ شب پیش اعلام کرده بود نام او در لیست مورد نظرش نیست عنوان کرد: به نظرم سوء تفاهمی‌پیش آمده بود چون با فرهاد و فرزاد مجیدی صحبت کردم و این موضوع خیلی سریع حل شد.

مهاجم تیم استقلال در خصوص پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها گفت: من الان در باشگاه استقلال هستم و کاری به پیشنهادات دیگر تیم‌ها ندارم. از همه باشگاه‌ها که پیشنهاد دادند ممنون هستم ولی الان بازیکن استقلال هستم و زیاد جالب نیست در مورد دیگر تیم‌ها صحبت کنم.

قاسمی‌نژاد در خصوص خط حمله استقلال در این فصل گفت: هر جا بودم تمام تلاشم را انجام دادم. امسال به تیمی‌آمدم که از بچگی آن را دوست داشتم. مطمئن باشید تا جایی که می‌توانم خودم را ثابت می‌کنم.

این بازیکن کوچک ترین اشاره ای به مذاکره با پرسپولیسی‌ها نکرد. حالا شنیدیم بیش از همه دوست پرسپولیسی او شاکی است. همان بازیکنی که ۳ روز از امین قاسمی‌نژاد در منزل خودش پذیرایی کرده و تازه سر تمرین پرسپولیس متوجه شده که او استقلالی شده است!

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها