کد خبر : 66900

مهاجم برزیلی تیم فولاد خوزستان مورد توجه باشگاه استقلال قرار گرفته است.

به گزارش ورزش سه، باشگاه استقلال تهران برای تقویت خط حمله خود در نقل و انتقالات تابستانی چند بازیکن را مورد توجه قرار داده که یکی از آنها لوسیانو پریرا، مهاجم برزیلی تیم فولاد خوزستان است که همراه با این تیم فاتح جام حذفی فوتبال ایران 00-99 شد.

بعد از اینکه جدایی شیخ دیاباته قطعی شد و مهدی قایدی هم در آستانه لژیونر شدن قرار دارد، فرهاد مجیدی برای پر کردن جای خالی به وجود آمده به دنبال جذب مهاجمانی سرشناس است که بتوانند استقلال را در لیگ برتر و آسیا یاری کنند. پیش از این سجاد شهباززاده و امین قاسمی نژاد به عنوان گزینه های استقلال مطرح شده بودند و اینک خبر می رسد که آبی ها برای جذب شیمبا هم کم تمایل نیستند؛ مهاجمی که از چند روز پیش به عنوان گزینه خط حمله استقلال نامش به گوش می رسید.

این مهاجم 37 ساله برای اولین بار در سال 91 و با لباس تیم فولاد، حضور در لیگ برتر ایران را تجربه کرد. پریرا بعد از دو فصل حضور در فولاد و به جای گذاشتن آمار گلزنی قابل قبول، راهی سپاهان شد و با حفظ روند خوب خود در پایان سال دوم حضور در سپاهان، راهی گسترش فولاد شد. او پس از جدایی از گسترش به نفت پیوست و در فصل 98-97 بار دیگر به فولاد بازگشت.

شیمبا که با سپاهان و فولاد سابقه فتح لیگ برتر ایران را دارد در مجموع ۸۶ گل در لیگ برتر، ۹ گل در جام حذفی، ۱۰ گل در مرحله گروهی لیگ قهرمانان و دو گل در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به ثمر رسانده تا به رکورد ۱۰۷ گل با پیراهن تیم ‌های ایرانی در طول ۹ سال حضورش دست یابد. او دو فصل قبل و با ۱۶ گل به همراه کی‌ روش استنلی عنوان آقای گلی را کسب کرد. شیمبا این فصل در بازی جام حذفی مقابل ماشین سازی 3 گل و در دیدار های آسیایی فولاد ۴ گل به ثمر رساند تا نشان دهد همچنان یک مهاجم توانمند است.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها