کد خبر : 66883

پرسپولیس واقعاً ۱۷ میلیارد تومان به نوراللهی نمی‌داد و اگر هم یک درصد این کار را می‌کرد، نظم مالی تیم به شدت بر هم می‌ریخت و صدای بقیه بازیکنان درمی‌آمد.

به گزارش خبرورزشی ، وقتی یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس گفت ما حاضر بودیم ۱۷ میلیارد تومان به احمد نوراللهی بدهیم ولی او قبول نکرد، چند بازیکن پرسپولیس علیه این مسئول موضع گرفتند. سوالی که در این ماجرا مطرح می‌شود این است که آیا واقعا پرسپولیس می‌توانست و می‌خواست به نوراللهی ۱۷ میلیارد تومان بدهد؟

این ادعای یکی از مسئولان باشگاه بود که باعث شد خیلی‌ها علیه این بازیکن جبهه بگیرند اما بلافاصله چند بازیکن پرسپولیس از جمله سیدجلال حسینی کاپیتان این تیم با استوری‌هایی از احمد نوراللهی حمایت کرده و در واقع به آن مقام مسئول در باشگاه پرسپولیس کنایه زدند.

نکته اینجاست که پرسپولیس واقعاً ۱۷ میلیارد تومان به نوراللهی نمی‌داد و اگر هم یک درصد این کار را می‌کرد، نظم مالی تیم به شدت بر هم می‌ریخت و صدای بقیه بازیکنان در می‌آمد اما اکثر پرسپولیسی‌ها نشان دادند که برخلاف تصور آن مقام مسئول در باشگاه پرسپولیس رابطه بسیار خوبی با نوراللهی دارند و حتی منتظر بازگشت او در فصل آینده هستند.

حالا باید دید هافبک ملی پوش و سابق پرسپولیس در شباب الاهلی امارات چه عملکردی خواهد داشت و آیا فصل آینده به پرسپولیس برمی‌گردد یا نه؟

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها