کد خبر : 66770

هافبک تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان تأکید کرد با ادامه حضور امیر قلعه‌نویی در جمع آبی‌پوشان سیرجانی تصمیم به تمدید قرارداد با این باشگاه گرفته است.

به گزارش تسنیم ، علی اصغر عاشوری درباره تمدید قراردادش با گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: من به خاطر امیر قلعه‌نویی تصمیم گرفتم قراردادم را تمدید کنم و خواسته او از باشگاه برای حفظ من بسیار مهم بود. گل‌گهر از لحاظ کادر فنی و کادر مدیریتی فوق‌العاده است و خوشحالم که در این تیم باقی ماندم. امیدوارم در فصل آینده هم روزهای خوبی را برای گل‌گهر رقم بزنیم.

وی در مورد مذاکره با باشگاه استقلال خاطر نشان کرد: من با استقلال به صورت جدی مذاکره کردم و از این باشگاه بزرگ بابت پیشنهادی که داد، تشکر می‌کنم. در نهایت همه شرایط را بررسی کردم و تصمیم گرفتم در گل‌گهر بمانم.

هافبک گل‌گهر سیرجان در مورد اینکه گفته می‌شود این باشگاه پول‌های نجومی به بازیکنان خود می‌دهد و برخی لقب پاری‌سن‌ژرمن را به گل‌گهر داده‌اند، تصریح کرد: این ذهنیتی است که از بیرون وجود دارد، اما در گل‌گهر خبری از پول‌های نجومی نیست و قراردادها معقولانه است. خیلی از باشگاه‌ها در ایران بسیار بیشتر از گل‌گهر به بازیکنان پول می‌دهند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها