کد خبر : 66678

چند صفحه توئیتری اماراتی اعلام کرده‌اند که ستاره پرسپولیس با جدایی از این باشگاه با یک تیم اماراتی به توافق رسیده است.

به گزارش خبرورزشی ، در حالی که به نظر می‌رسید مذاکرات باشگاه پرسپولیس و احمد نوراللهی به نتیجه رسیده و این بازیکن در آستانه تمدید قراردادش است، اما طی ساعات گذشته اخبار ضد و نقیضی درخصوص احتمال جدایی این بازیکن و حضور او در لیگ امارات به گوش می‌رسد.

پس از اینکه فوتبال امارات از چندین سال پیش برای لیگ خود از یک نام جعلی استفاده می‌کرد، حضور بازیکنان ایرانی در این کشور ممنوع بود ولی با تغییر نام لیگ این کشور از فصل آتی، اکنون به نظر می‌رسد بازیکنان ایرانی مشکلی برای حضور در لیگ این کشور ندارند و یکی از باشگاه‌های امارات شباب الاهلی است که به دنبال جذب کاپیتان پرسپولیس است.

دو صفحه خبری و پرمخاطب اماراتی نیز به نقل از رسانه‌های ایرانی از حضور احمد نوراللهی در این تیم خبر داده اند. صفحه توئیتری امارات اسپورت نوشته است که شباب الاهلی با نوراللهی بر سر قراردادی ۲ ساله و دستمزد سالیانه ۱.۲ میلیون دلار به توافق رسیده است. صفحه توئیتری منبر الامارات نیز با درج همین خبر، از توافق شباب الاهلی و نوراللهی خبر می‌دهد.

به هر شکل طی ساعات گذشته اخبار پیرامون جدایی نوراللهی بیش از پیش به گوش می‌رسد و باید دید باشگاه پرسپولیس موفق به حفظ مهره کلیدی خط میانی تیم خود خواهد شد یا نوراللهی نیز راه کنعانی زادگان را در پیش گرفته و از این تیم جدا می‌شود.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها