کد خبر : 66673

طبق ادعای یک رسانه اماراتی، احمد نوراللهی قراردادش با باشگاه شباب الاهلی را امضا کرده است.

به گزارش فوتبالی، پرسپولیسی‌ها که امیدوار به تمدید قرارداد هافبک ملی‌پوششان بودند، حالا چند روزی می‌شود که نگران جدایی مهره تاثیرگذار تیمشان در میانه میدان هستند.

گویا نوراللهی علیرغم مذاکراتی که با مدیران پرسپولیس داشته، به خاطر پیشنهاد شباب الاهلی وسوسه شده و این احتمال وجود دارد که فصل آینده فوتبالش را در لیگ امارات ادامه دهد.

یکی از رسانه‌های نزدیک به باشگاه پرسپولیس مدعی شده نوراللهی امروز در تست پزشکی الاهلی شرکت کرده و در صورتی که فدراسیون فوتبال مشکلی با حضور او در لیگ امارات نداشته باشد، این بازیکن به شباب الاهلی خواهد پیوست.

صفحه توئیتر باشگاه اماراتی از چند روز قبل از عقد قرارداد با بازیکنی خبر داده که نامش را رسانه‌ای نکرده است. در چنین شرایطی صفحه توئیتری کرة الإمارات که اخبار فوتبال امارات را پوشش می‌دهد در خبری مدعی شده که نوراللهی با شباب الاهلی به توافق رسیده و قراردادش را با این تیم امضا کرده است.

نکته جالب اینکه کاربران این صفحه توئیتری به قطعی بودن این خبر شک دارند و این سوال را پرسیده‌اند که آیا مشکل بازیکنان ایرانی برای حضور در لیگ امارات حل شده یا نه. ادمین این صفحه هم مدعی شده که تنها مشکل بازیکنان ایرانی برای حضور در لیگ امارات نام لیگ این کشور بود که حالا تغییر کرده است.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها