کد خبر : 66570

گفته می‌شود یحیی گل‌محمدی لیست هشت نفره‌ای را به باشگاه ارائه داده تا طبق آن و بر اساس نیاز تیم برای جذب بازیکن اقدام شود.

به گزارش ایران ورزشی، البته ارائه لیست هشت نفره به این معنا نخواهد بود که این تیم در پنجره تابستانی جذب این تعداد بازیکن را در دستور کار قرار دهد و همه چیز منوط به تمدیدی‌ها و اولویت‌ها خواهد بود و شاید از این تعداد آنها با جذب سه الی چهار بازیکن به کار خود در نقل و انتقالات پایان دهند.

در لیست یحیی نام چهار مدافع، یک هافبک و دو مهاجم قرار دارد و شهریار مغانلو نیز در صدر این لیست برای همکاری مجدد قرار دارد.

از چهار مدافع مدنظر یحیی گل‌محمدی، تنها جذب دو بازیکن در دستور کار قرار خواهد گرفت. در این بین با جذب علیرضا ابراهیمی، آنها انتقال یک مدافع دیگر را دنبال خواهند کرد که اولویت‌شان علی نعمتی از پدیده مشهد خواهد بود.

در خط میانی رضا اسدی از سن پولتن اتریش و رضا دهقانی از نساجی مدنظر یحیی هستند اما همه چیز درباره آنها به سرنوشت احمد نوراللهی و کمال کامیابی‌نیا گره خورده است.

در خط حمله هم گفته می‌شد اگر پرسپولیس نتواند با سجاد شهباززاده به توافق برسد سراغ حامد پاکدل خواهد رفت اما حالا گفته می‌شود گزینه بعدی یحیی در خط حمله طالب ریکانی کاپیتان صنعت نفت آبادان است.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها