کد خبر : 66511

سیروس قایقران که سابقه ۱۰۰ بازی ملی را دارد و جزو معددود کاپیتان های شهرستانی تیم ملی است، فوتبالش در دورانی گل کرد که سرمربیان او افرادی مانند پرویز دهداری و علی پروین بودند.

به گزارش خبرورزشی - سیروس قایقران بازیکن افسانه ای فوتبال گیلان و ایران است؛ مردی که هنوز در بندرانزلی فراموش نشده، رفقایش همچنان به یادش هستند و یکی از چهره هایی است که به دلیل فضائل اخلاقی و مرام و رفاقتش، همچنان در شهر انزلی برای خیلی ها زنده است.

سیروس قایقران که سابقه ۱۰۰ بازی ملی را دارد و جزو معددود کاپیتان های شهرستانی تیم ملی است، فوتبالش در دورانی گل کرد که سرمربیان او افرادی مانند پرویز دهداری و علی پروین بودند. او در زمان مربیگری پروین کاپیتان تیم ملی شد؛ در حالی که تیم ملی ستاره هایی مانند مجتبی محرمی، عابدزاده، فرشاد پیوس و ... داشت.

تصویری کمتر دیده شد از تصادف هولناک اسطوره فوتبال ایران/ رنوی سفید سیروس قایقران را ببینید

سیروس در سال ۱۳۷۷ برای تعطیلات نوروز همراه خانواده‌اش به انزلی آمده بود اما متاسفانه در بازگشت در حالی‌که همراه فرزند، همسر و برادرش در اتومبیل رنو ۵ خود عازم تهران بود در حوالی امامزاده هاشم با کامیون حاوی الوار تصادف و جان به جان آفرین تسلیم کرد.

قایقران در حالی با رنو ۵ عهازم تهران شده بود که تا یکی، دوس ال قبل بهترین اتموبیل های ژاپنی زیر پای او بود؛ این تصویری از همان ماشین رنوی سفید است که قایقران با آن دچار سانحه شد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها