کد خبر : 66488

پرویزمظلومی عضو هیأت‌مدیره استقلال درباره اینکه برخی بازکنان گفته‌اند با مددی دور یک میز نمی‌نشینند، گفت: «نه اینطور نیست. بازیکنان باید با مدیرعامل طرف باشند، با هیأت‌مدیره طرف باشند. بازیکنانی که در باشگاه فعال هستند باید احترام بگذارند و این احترام باید متقابل باشد. این که تعیین‌تکلیف کنیم با این و آن صحبت نمی‌کنیم نباید باشد. مگر قرارداد قبلی با مدیرعامل نبوده است؟»

مظلومی مدعی شده نادری بابت جدایی از استقلال ناراحت است! او می‌گوید: «تلفنی با ایشان صحبت کردم و خودش هم بابت این مسأله ناراحت بود. بازیکنی از نظر اخلاقی و کیفی خوب بود. بازیکن است و باید برای زندگی و آینده‌اش تصمیم بگیرد و واقعاً برای ایشان آرزوی موفقیت می‌کنم.

بازیکنانی که می‌روند باید برای آنها جایگزین پیدا کنیم.» عضو هیأت‌مدیره استقلال از درخواست مجیدی برای جذب بازیکنان سپاهان رونمایی کرده است: «مشکلی بابت تمدید وجود ندارد، فرهاد مجیدی هم لیستی به ما داده است و با برخی بازیکنان مدنظر صحبت کردیم. اما برخی از آنها با باشگاه‌شان قرارداد دارند و اجازه نمی‌دهند پیش ما بیایند. دو بازیکن از سپاهان بوده که یکی از آنها به پرتغال رفته است (محبی).

بازیکنی که با باشگاهش قرارداد دارد باید با باشگاهش صحبت کنیم و لیستی که آقای مجیدی داده، طبق مذاکراتی که کردیم راضی به رضایت دادن نیستند. ما البته این کار را دنبال خواهیم کرد و البته اولین هدف ما حفظ شاکله تیم خواهد بود.»

مظلومی نسبت به فقدان تعامل میان مجیدی و اعضای هیأت‌مدیره نیز این واکنش را نشان داد: «باید تعامل باشد. اگر بین سرمربی و هیأت‌مدیره تعامل نباشد یک جای کار می‌لنگد و نباید به این شکل باشد.» با این تفاسیر آیا می‌شود به موفقیت استقلال در لیگ قهرمانان آسیا و پیروزی مقابل الهلال امیدوار بود؟ مظلومی نسبت به این ماجرا هم واکنش نشان داده است: «ما همه تلاش‌مان را خواهیم کرد. آقای مجیدی الان به تیم استراحت داده تا بعد از مراسم عاشورا. خودشان هم نیستند. به هر حال تعطیلات است و خودشان هم خسته بودند. نمی‌دانم ایران است یا کجا. بعد از عاشورا تیم باید کامل تمرین کند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها