کد خبر : 66480

رضا اسدی یکی از بازیکنان خوب فوتبال ایران است در فصل‌های گذشته چهره شد و بازی‌های خوبی را در نفت تهران، سایپا و تراکتور به نمایش گذاشت.

به گزارش خبرورزشی، بازیکنی که قابلیت بازی در خط دفاع و هافبک را دارد و دو پسته محسوب می شود. به همین دلیل پرسپولیسی‌ها در پایان لیگ نوزدهم به دنبال جذب او بودند ولی اسدی ترجیج داد به اروپا برود و در تیم نه چندان مطرح سنت پولتن اتریش بازی کند.

دوباره در شرایطی خبر مذاکره سرخ ها با اسدی به گوش رسیده که این بازیکن به شدت آن را رد کرده و خواسته برایش حاشیه درست نشود. این در حالی است که وقتی در فصل نقل و انتقالات خبر می رسد استقلال و پرسپولیس به دنبال جذب بازیکنی هستند، قیمت آن بازیکن بالاتر می رود و به نوعی برایش بازار گرمی می شود.

هر بازیکنی باید افتخار کند که قهرمان پنج دوره گذشته لیگ به دنبال اوست ولی رضا اسدی برای قرمزها کلاس می گذارد.  بازیکنی که بازی ملی در رده بزرگسالان ندارد و تنها در تیم زیر ۲۰ سال ایران هشت بازی انجام داده است.

انتقاد دیگر به خود پرسپولیسی وارد است که اگر واقعا این مذاکره صورت گرفته به چه خاطر بوده است؟ در حالی که این تیم به اندازه کافی دفاع دارد و از هافبک های خوبی هم بهره می برد و نیازی به حضور اسدی ندارد!

ارسال نظر

دیگر رسانه ها