کد خبر : 66477

فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: به برخی از بازیکنان به لحاظ فنی به توافق رسیده‌ام که مذاکرات مالی و نهایی با آنها توسط مدیرعامل باشگاه صورت می‌گیرد.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در گفت‌وگو با سایت این باشگاه، در خصوص مسائل مختلفی صحبت کرد که مشروح آن به شرح زیر است:

* وضعیت نقل و انتقالات استقلال به کجا رسید؟

در دو روز گذشته من با چند بازیکن مورد نظر مذاکرات فنی را انجام دادم و باهم به توافق رسیدیم. این بازیکنان از دوشنبه هفته آینده مذاکرات مالی و اصلی را با آقای مددی انجام خواهند داد تا به تیم اضافه بشوند. البته بازیکنان داخلی و خارجی دیگری هم احتمال دارد به استقلال بپیوندند و مذاکرات ما با آنها ادامه دارد.

* تکلیف بازیکنان تمدیدی به کجا رسید؟

من امروز چندین مرتبه با باشگاه و آقای مددی درباره امور نقل و انتقالات صحبت کردم و باهم در تماس هستیم. به من گفته‌اند که در حال مذاکره هستند. برای تمدید چند بازیکن لازم است که منابع مالی تامین شود که امیدواریم تا اوایل هفته با کمک اسپانسر این مسائل حل شود.

* آیا اختلاف نظرها بین شما و اسپانسر حل شده است؟

قبلا هم گفتم، من با هیچ کس مشکل شخصی ندارم. اگر هم بحثی بوده بر سر منافع استقلال است. من در اولین مصاحبه‌ام بعد از عربستان گفتم که اسپانسر به تعهداتش عمل کرده اما بعدا اتفاقاتی افتاد که باعث شد، از کم کاری بگویم. این وسط عده‌ای هم شیطنت کردند. من بعد از آشنایی با آقای میری، کارگزار باشگاه در عربستان متوجه شدم که ایشان یک استقلالی دو آتیشه هستند. قطعا ایشان منافع استقلال را بالاتر از این مسائل می‌بینند. الآن زمانی نیست که ما بخواهیم درباره کدورت‌ها حرف بزنیم. استقلال در شرایط فعلی به حمایت کارگزار نیاز دارد. سرنوشت تمام فصل در همین روزها مشخص می‌شود. برای بستن یک تیم خوب همه باید از خودگذشتگی داشته باشیم و قبل از هر چیز لازم بود این مسائل را درباره کارگزار گ بگویم. امیدوارم با حمایت آقای میری اتفاق‌های خوبی در هفته آینده برای استقلال رقم بخورد.

* شنیده می‌شود که شما به دبی رفته‌اید.

من یکی دو روز آینده به تهران برمی‌گردم. مدام با تهران و همکارانم در تیم و باشگاه در تماس هستم. سفر من کاری هم بوده و به مسائل استقلال مربوط می‌شود اما صلاح نیست که فعلا درباره‌اش توضیح بدهم.

* شایعاتی درباره پیوستن سجاد شهباززاده، امید سینک، وحید محمدزاده، فلاح‌زاده، محمدی‌مهر و‌ میثم تیموری به استقلال به گوش می‌رسد. آیا این اخبار صحت دارد؟

تمام بازیکنانی که نام بردید، از بهترین‌های لیگ ما هستند و حتما خواهان زیادی دارند اما تا این لحظه در لیست من قرار ندارند.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها