کد خبر : 66283

رضا اسدی هافبک سابق تیم تراکتور که یک فصل ناموفق را در لیگ اتریشی سپری کرد مدنظر یحیی گلمحمدی سرمربی سرخپوشان قرار گرفته است و به مدیران باشگاه پرسپولیس اعلام کرده برای جذب اسدی باب مذاکره را با وی باز کنند.

به گزارش خبرورزشی ، با توجه به اینکه اسدی یک فصل دیگر با باشگاه اتریشی قرارداد دارد، مدیران سن پولتن خواهان ۳۰۰ هزار دلار برای صدور رضایتنامه این بازیکن شده‌اند.

البته اسدی اگر به تیمی اروپایی برود نیازی به پرداخت این پول ندارد منتهی در صورت بازگشت به لیگ برتر یا حضور در یک تیم آسیایی، باید این مبلغ را به حساب سن پولتن واریز کند. با توجه به اینکه پیش از این در نیم فصل لیگ اتریش، چند باشگاه ایرانی به دنبال جذب اسدی بودند، باشگاه اتریشی قصد ندارد این بازیکن را به راحتی به تیمهای ایرانی بدهد و به همین دلیل برای صدور رضایتنامه او شرط گذاشته است.

این وسط باشگاه پرسپولیس هم در صورتی که به شکل جدی پیگیر جذب اسدی باشد، حاضر به پرداخت پول رضایتنامه او نیست. آنها در صورتی سراغ اسدی خواهند رفت که او مشکل رضایتنامه نداشته باشد و سرخ‌ها فقط برای عقد قرارداد با او هزینه کند. اتفاقی که پیش از این در هنگام جدایی مهدی ترابی از العربی و بازگشت به لیگ برتر رخ داد و اسدی اگر می‌خواهد در پرسپولیسی شود، باید مشکل رضایتنامه‌اش را حل کند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها