کد خبر : 66211

برخی مدیران شکست‌خورده باشگاه استقلال در ادوار اخیر هم‌زمان با پایان دولت دوازدهم به شکل عجیبی در تلاشند خود را به‌عنوان گزینه اصلی مدیریت باشگاه استقلال معرفی نمایند.

به گزارش خبرگزاری میزان، همزمان با روی کار آمدن دولت سیزدهم ایران و داغ شدن موضوع تغییرات در بدنه اجرایی دولت همان‌طور که انتظار می‌رفت تکاپو میان مدیران سابق باشگاه استقلال برای بازگشت به حوزه مدیریت این باشگاه اوج گرفت.

مسابقه دیده شدن در رسانه‌های خبری به‌ حدی میان مدیران شکست‌خورده سابق باشگاه استقلال اوج گرفت که برخی از آنها برای قرار گرفتن در قاب دوربین تلویزیون حاضر شدند در شبکه‌های کم‌بیننده هم حاضر شوند تا به نوعی علاقمندی خود را برای بازگشت به چرخه مدیریتی باشگاه استقلال نشان دهند.

برخی دیگر با حضور در شبکه‌های اجتماعی و اظهارات جنجالی درصدد بازگشت به چرخه مدیریتی باشگاه استقلال شدند، اما آنچه پیداست به‌نظر می‌رسد این افراد هیچ شانسی برای بازگشت به حوزه تصمیم‌گیری باشگاه استقلال را ندارند.

آنالیز عملکرد این چهره‌ها در رسانه‌های خبری و شبکه‌های اجتماعی این حقیقت را فاش می‌کند آنها در تلاشند با بهره‌گیری از فضای کنونی به نوعی خود را چهره‌ای موجه و موفق در حوزه مدیریتی نشان دهند تا شاید با معرفی وزیر ورزش و جوانان دولت سیزدهم بتوانند در بین گزینه‌های مدیریت این باشگاه قرار گیرند.

اما واکنش هواداران، پیشکسوتان و کارشناسان به این اتفاق نشان می‌دهد نه‌تن‌ها کسی از حضور مجدد آن‌ها استقبال نمی‌کند بلکه هیچ تمایلی برای حضور مجدد آن‌ها در راس کادر مدیریتی باشگاه استقلال از سوی افکار عمومی وجود ندارد.

با این‌حال این افراد بدون در نظر گرفتن حقیقت ماجرا در تلاشند با راه‌اندازی رسانه‌های مجازی خود را شانس اول مدیریت باشگاه استقلال معرفی کنند تا شاید برای بار دیگر بتوانند روی کرسی مدیرعاملی باشگاه استقلال جلوس کنند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها