کد خبر : 66150

امید نورافکن مدافع چپ تیم فوتبال سپاهان گفت: شاید برخی تیم‌ها اگر جای ما بودند، سرد می‌شدند و می‌گفتند تا کی باید رقابت عادلانه نباشد.

به گزارش ورزش سه ، امید نورافکن که سابقه پوشیدن لباس استقلال تهران را نیز دارد در گفت‌وگویی درباره رقابت سپاهان با پرسپولیس تا هفته پایانی و اینکه آیا به پرسپولیس در راه این قهرمانی کمک شده است یا خیر گفت: به نظرم اگر بخواهیم اصل قضیه را در نظر بگیریم که کمک شده یا کمک نشده و همه زوایا را در نظر بگیریم، باید یک کارشناس خوب پیدا کنید. اصلا خودتان می‌توانید به این سوالی که پرسیدید پاسخ دهید. اصلا من از شما می‌پرسم؛ آیا به پرسپولیس کمک شده یا نشده؟

وی ادامه داد: من جوابم می‌تواند اینطور باشد. کارشناسان می‌توانند ریز به ریز امتیازات جمع آوری شده که مشکوک بوده اند را بررسی کنند؛ برای تمام تیم‌عل؛ هم برای سپاهان، هم برای استقلال، هم برای فولاد، هم برای ذوب آهنی که آخر جدول بود؛ اینکه چند امتیاز از این تیم خورده شده با اشتباهات داوری. یک کارشناس می‌تواند در این موارد نظر بدهد.

بازیکن تیم سپاهان اضافه کرد: من اگر نظر بدهم، خوب نیست. به هر حال دوستانی در استقلال، پرسپولیس و تیم‌علی دیگر دارم. این حرف خوبی نیست که بگوییم که آنها با کمک قهرمان شده اند و به این عنوان رسیده اند یا نرسیده اند. اینکه بخواهم نظر صد در صدی بدهم،  اصلا چنین کاری نمی‌کنم. خوب هم نیست موفقیتی که شخصی یا تیمی به دست آورده را زیر سوال ببرم. ولی خیلی دوست دارم که تمام بازی‌ها کارشناسی شود؛ کارشناسی که ارجح باشد و هدفش مشخص باشد و به سمت تیمی نباشد. حرفی هم که زده می‌شود همه می‌شنوند.

وی تاکید کرد: دوست دارم یک کارشناس باشد و بتواند نظر بدهد که آیا با اشتباهاتی که از سوی داوران صورت گرفته؛ چطور بگویم یا با شرایطی که کمیته تعیین انضباطی برای برخی تیم‌عل در نظر گرفته، شرایط می‌توانسته تغییر کند یا نه؟ اینکه همه اینها آیا می‌تواند تاثیرگذار بوده باشد در قهرمانی، دومی، سومی، کسب سهمیه آسیایی یا انتخاب قهرمان جام حذفی؟ خیلی دوست دارم که یک کارشناس پیدا شود و این‌عل را ریز به ریز تشخیص بدهد و در اختیار مردم خوب کشورم قرار بدهد، تا متوجه شویم قهرمانی‌ای که تیمی به دست آورده، خودش به دست آورده یا با کمک کناری‌ها بوده؛ من دوست دارم یک کارشناس به این سوال جواب بدهد.

نورافکن در بخش دیگری از اظهاراتش گفت: ما در این رقابت تمام تلاشمان را کردیم. چیزی که خیلی دوست دارم در موردش صحبت کنم اینکه تا لحظه آخر تمام تلاشمان را کردیم و این مهم‌ترین مسئله است. شاید برخی تیم‌عل اگر جای ما بودند، سرد می‌شدند و می‌گفتند تا کی باید رقابت عادلانه نباشد. ولی ما کار خودمان را کردیم. تا دقیقه آخر تمام تلاشمان را کردیم و این برای خودمان خیلی ارزشمند است.

وی تاکید کرد: امیدوار به آینده هستیم. صد در صد. از یک طرف هم باید واقعیت‌عل را گفت. ما متاسف و ناراحت هستیم که امسال با تیم خوبی که داشتیم و شیوه بازی خوبی که ارائه می‌دادیم، با تمام احترام می‌توانستیم به قهرمانی برسیم و جام کسب کنیم، که اینطور شد. مطئنم برای تمام افرادی که در مجموعه سپاهان کار می‌کنند، این جام نگرفتن یک تجربه می‌شود و امیدوارم در سال جدید بتوانیم از این تجربه استفاده کنیم تا اشتباهات قبلی را تکرار نکنیم. امیدوارم در سال جدید نتایج بهتری کسب کنیم و ان شاالله اگر خدا بخواهد خبرهای بهتری را بشنویم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها