کد خبر : 66071

عادل فردوسی‌پور که در یک تورنمنت به نام «جام حافظان سلامت» با تیم رسانه ورزش حضور دارد در حاشیه بازی افتتاحیه، پیرامون لیگ بیستم و منتفی شدن حضور کی‌روش در تیم ملی عراق صحبت کرد.

به گزارش خبرورزشی ، عادل فردوسی‌پور در ابتدا درباره فوتبال بازی کردنش در دوران کرونا گفت: سعی می‌کنیم رعایت کنیم. نام این مسابقات جام حافظان سلامت است که البته کمی تناقض دارد اما بچه‌ها سعی می‌کنند پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند، شرایط خیلی نگران کننده است اما به هر حال ما بازی‌های خود را انجام می‌دهیم و تورنمنت خوبی است. بازی‌ها سخت است چرا که تیم ها خوب هستند. ان‌شاءالله اتفاقات خوبی رقم بخورد.

عادل فردوسی پور درباره پایان لیگ بیستم و پنجمین قهرمانی متوالی پرسپولیس گفت: خوب بود. فرسایشی بود و بازی‌های لیگ خیلی طولانی شد. اما به هر حال در این شرایط سخت کرونایی که چند بار وقفه ایجاد شد و چند بار در شرایط سخت بازی‌ها برگزار شد، فرسایشی شدن و طولانی آن به بازی‌ها لطمه زد هر چند به نظرم بازی‌ها، بازی‌های خوب و با کیفیتی بود.

فردوسی‌پور در پایان گفت‌وگویش با فوتبالی درباره انتخاب دیک ادوکات به عنوان سرمربی تیم ملی عراق و سرمربی نشدن کی‌روش گفت: فکر می‌کنم برای فوتبال ایران بهتر شد، به نظر من با سرمربی نشدن کی‌روش، یک تنش و یک چالش از فوتبال ایران کم شد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها