کد خبر : 65898

اکبر محمدی مدیرعامل باشگاه پیکان درباره دیدار تیم فوتبال این باشگاه با پرسپولیس در هفته پایانی لیگ برتر عنوان کرد: بازیکنان‌مان می‌خواهند نشان بدهند چیزی از ستاره‌های نامدار پرسپولیس کم ندارند.

به گزارش خبر ورزشی ، اکبر محمدی مدیرعامل باشگاه پیکان، درباره دیدار این با پرسپولیس در هفته پایانی لیگ برتر به نکته‌های زیر اشاره کرد:

*ما مقابل پرسپولیس هم مثل دیدارهای گذشته با تمام قدرت بازی می‌کنیم و به دنبال این هستیم تا بازی جوانمردانه ای را به نمایش بگذاریم. برایمان اهمیتی ندارد که این بازی برای چه تیم‌هایی مهم است؛ اینکه چه تیمی ببرد و چه تیمی ببازد و چه تیمی‌قهرمان شود، برای ما مهم نیست و به حواشی موجود در این خصوص فکر نمی‌کنیم. در بازی جمعه شب فقط دنبال این هستیم تا شرافت و قداست فوتبال حفظ شود.

*در پاسخ به این پرسش که آیا پاداشی برای برد مقابل پرسپولیس در نظر گرفته شده، باید بگویم بچه‌های تیم ما همه جزو بهترین‌ها هستند و همواره نشان دادند انگیزه‌های بیرونی مثل تعیین پاداش و موارد اینچنینی اهمیتی در کارشان ندارد. همه می‌دانند پیکان امسال جزو کم هزینه ترین تیم‌های لیگ برتر بوده و اعضای تیم فوتبال پیکان بدون توجه به موارد و مسائل مالی سعی و تلاش خود را برای کسب بهترین نتایج انجام داده‌اند.

*امسال به جز پرسپولیس از همه تیم‌های لیگ برتر موفق به کسب امتیاز شدیم و با توجه به ظرفیت و کیفیتی که بازیکنان و کادرفنی و اجرایی ما دارند، قصد داریم در بازی پایانی نیز موفق باشیم تا یک رکورد جالب را به ثبت برسانیم. اگرچه می‌دانیم بازی کردن مقابل پرسپولیس به عنوان نایب قهرمان آسیا و قهرمان 4 دوره متوالی لیگ برتر کار آسانی نیست. این تیم تنها یک باخت در لیگ برتر داشته است. با این حال با انگیزه زیاد برای متوقف کردن پرسپولیس به زمین می‌رویم و بازیکنان‌مان می‌خواهند نشان بدهند چیزی از ستاره‌های نامدار پرسپولیس کم ندارند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها